M jak miłość, odc. Natalka (Marcjanna Lelek), Bartek (Arek Smoleński), Andrzejek (Tomasz OświecińskI), Rafał (Jakub Kucner)

i

Autor: MTL Maxfilm

M jak miłość, odcinek 1531 - streszczenie, opis: Natalka i Bartek wracają do Grabiny. Dręczy ją pewna tajemnica - ZWIASTUN

2020-10-06 14:42

"M jak miłość" odcinek 1531 we wtorek, 6.10.2020, o godz. 20.55. "M jak miłość" odc. 1531 - streszczenie: Natalia i Bartek niespodziewanie przylatują z Australii. Pierwszy spotyka ich zaskoczony Andrzejek, który zatrzymuje auto brata do kontroli drogowej. Lisiecki jest gotów zeznawać przeciwko mafii. Tymczasem Natalka wita się z Barbarą i Mateuszem. Mimo powrotu nie czuje się szczęśliwa. Dręczy ją bowiem tajemnica, o której jej bliscy nie mają pojęcia.

Ala znów się buntuje. Zamyka się pokoju i oznajmia, że nie zamierza podchodzić do dalszych egzaminów. Ksiądz wpada w panikę, ale sytuację ratuje Lilka. Dzięki niej nastolatka nie rezygnuje z matury. Po wyjściu ze szkoły idzie na grób brata. Gdy spotyka tam Rafała, wybucha gniewem. Pocieszenia szuka w pubie przy alkoholu i w ramionach Mikołaja. Z nim też jednak wdaje się w sprzeczkę. W końcu kradnie auto wujka i powoduje groźny wypadek. Barbara coraz bardziej niepokoi się o Modrego. Staje się przez to obiektem plotek. Lilka i Mateusz kłócą się o to, czy chłopak powinien zrezygnować z wyjazdu do Warszawy.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze