M jak miłość, odcinek 1531: Śledztwo Kisielowej w sprawie opiekunki Józefa Modrego! Przejrzy jej okrutny plan?

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1531: Śledztwo Kisielowej w sprawie opiekunki Józefa Modrego! Przejrzy jej okrutny plan?

M jak miłość, odcinek 1531: Śledztwo Kisielowej w sprawie opiekunki Józefa Modrego! Przejrzy jej okrutny plan?

2020-09-28 15:28

W 1531 odcinku "M jak miłość" niepokój Barbary (Teresa Lipowska) o losy Józefa Modrego (Stefan Friedmann) zacznie się nasilać. Wszystko za sprawą podejrzanej opiekunki osób starszych - Oli (Magdalena Rembacz). Mostowiakowa będzie coraz bardziej pewna, że młoda kobieta robi krzywdę Modremu. W 1531 odcinku "M jak miłość" w sprawę włączy się Kisielowa (Małgorzata Różniatowska). Pójdzie do domu Modrego i będzie na własną rękę badać sprawę. Co zastanie za zamkniętymi drzwiami wystraszonego Modrego?

"M jak miłość" odcinek 1531 - wtorek, 6.10.2020 o godz. 20:55 w TVP2

Barbara z "M jak miłość" podejrzewa, że Józef przechodzi prawdziwe pranie mózgu. Od jakiegoś czasu nie ma z nim dobrego kontaktu, trudno się do niego dodzwonić, a tym bardziej odwiedzić. Ola, która się nim opiekuje, cały czas dawała Basi do zrozumienia, że Modry nie chce jej oglądać. Mężczyzna wydawał się być jednak zlękniony i małomówny. Niepokój Basi widzą bliscy. Dlatego w 1531 odcinku "M jak miłość" do podejrzanej sprawy włączy się Kisielowa.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1531: Bartek wróci, żeby wyrównać dawne rachunki! Nie zniesie życia z Ulą

M jak miłość. Barbara zginie?! Morderczyni Ola najpierw otruje Józefa, a potem spowoduje wypadek - WIDEO

W 1531 odcinku "M jak miłość" Zofia pójdzie do domu Modrego, aby przekonać się, czy spostrzeżenia Basi są słuszne. Ola będzie przemiłą gospodynią. Opowie jak dba o Józefa i jak świetnie idzie im współpraca. Kisielowa będzie mocno zdystansowana. Ola będzie aż za bardzo przymilać się do podopiecznego.

- Cóż, przyznam, że nie wszystko rozumiem... - oceni dociekliwa Zofia w 1531 odcinku "M jak miłość".

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1532: Magda wyląduje w szpitalu. Budzyński nie będzie o niczym wiedział, a Anka zatriumfuje

Sąsiedzi w 1531 odcinku "M jak miłość" będą myśleli, że Basia zakochała się z Modrym i dlatego tak chce go odwiedzać i z nim rozmawiać. Kisielowa będzie zmieszana wizytą u znajomego. Wydawać by się mogło, że troska Oli jest nieco dziwna. Tymczasem w 1531 odcinku "M jak miłość" Ola zaproponuje Józefowi małżeństwo. Nie będzie miało to jednak nic wspólnego z miłością i oddaniem. Czy oszustka dopnie swego i przejmie majątek seniora? Czy na Basię i Modrego czeka prawdziwe niebezpieczeństwo? Dowiemy się już wkrótce!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze