M jak miłość, odcinek 1531: Marysia okłamie Barbarę w sprawie Kingi. Matka załamie się

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1531: Marysia okłamie Barbarę w sprawie Kingi. Matka załamie się

M jak miłość, odcinek 1531: Marysia okłamie Barbarę w sprawie Kingi. Matka załamie się

2020-10-05 11:19

W 1531 odcinku "M jak miłość" Marysia (Małgorzata Pieńkowska) będzie załamana sytuacją Kingi (Katarzyna Cichopek), która po wyjeździe Piotrka (Marcin Mroczek) została sama z dziećmi i wszystkimi obowiązkami. Przekona się, że synowa ma przez to problemy zdrowotne i musi sięgać po silne leki. Kiedy zadzwoni sprawdzić jak się trzyma, rozmowę podsłucha Barbara (Teresa Lipowska). Marysia postara się zataić prawdę przed matką. Mostowiakowa odbierze to jako atak w swoją stronę. Czy w 1531 odcinku "M jak miłość" dojdzie do poważnego kryzysu między matką i córką?

"M jak miłość" odcinek 1531 - wtorek, 6.10.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1531 odcinku "M jak miłość" Marysia będzie przerażona zachowaniem Kingi. Zobaczy, że synowa jest na skraju wytrzymania fizycznego i psychicznego. Po wyjeździe Piotrka do USA, została całkiem sama z dziećmi i obowiązkami domowymi. Swoją pomoc zaoferował jej tylko Paweł (Rafał Mroczek), który nie robi tego zupełnie bezinteresownie. Jego zbyt duże zainteresowanie Kingą, odkryje właśnie Marysia. Ponadto w 1531 odcinku "M jak miłość" cała sytuacja na Deszczowej odbije się także w domu Barbary w Grabinie. Mostowiakowa poczuje się oszukana, że wszyscy mają przed nią sekrety.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1532: Budzyński dowie się, że Magda znów jest chora! Ukryje przed nim wyniki badań

M jak miłość, odcinek 1530. Kinga przez Piotrka zacznie faszerować się psychotropami! Marysia znajdzie dowód

W 1531 odcinku "M jak miłość" Marysia zadzwoni do Kingi, aby sprawdzić jak się trzyma. Zaniepokojona jej stanem psychicznym, będzie przypuszczać, że Kinga przesadza z lekami. Rozmowę usłyszy Barbara, więc Marysia szybko ją zakończy. Nie przyzna się z kim rozmawiała i dlaczego. Mostowiakowa poczuje się oszukana. Zobaczy, że nikt nie liczy się z jej zdaniem i nie chce podzielić się problemem. W 1531 odcinku "M jak miłość" Marysia szybko się zdenerwuje i da do zrozumienia, że matka nie musi wszystkiego wiedzieć.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1532: Barbara przekona Natalkę, żeby po zdradzie zostawiła Franka i zabrała mu córkę Hanię

W 1531 odcinku "M jak miłość" Marysia okłamie matkę, że u nich w rodzinie wszystko w porządku.

- Jak nie chcesz to nie mów. Przecież możecie mieć swoje tajemnice. Ja nie powinnam się wtrącać w wasze sprawy, prawda? - Powie z przekąsem i zdenerwowaniem Barbara.

W 1531 odcinku "M jak miłość" Marysia nie skomentuje zachowania matki, bo ta wyjdzie. Po nieprzyjemnej sytuacji Barbara poczuje się oszukana i okłamana. Czy cała sytuacja z Kingą doprowadzi do wielkiego skłócenia rodziny?

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze