M jak miłość, odcinek 1529: Marcin i Olek wezmą się za łby o Anetę! A to dopiero początek tragedii

i

Autor: tvp/vod M jak miłość, odcinek 1529: Marcin i Olek wezmą się za łby o Anetę! A to dopiero początek tragedii

M jak miłość, odcinek 1529: Marcin i Olek wezmą się za łby o Anetę! A to dopiero początek tragedii

2020-09-25 14:05

W 1529 odcinku "M jak miłość" Marcin (Mikołaj Roznerski) i Olek (Maurycy Popiel) wezmą się za łby! Bracia pokłócą się o... Anetę (Ilona Janhyst), a w dodatku będzie to dopiero początek nieszczęść u Chodakowskich. O co pójdzie tym razem - czyżby Olek zrobił się przesadnie zazdrosny o żonę? A może Marcin zwróci mu uwagę, że za moment może ją stracić? Sprawdź, jakie wielkie zmiany czekają jeszcze na małżonków Chodakowskich w 1529 odcinku "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1529 - wtorek, 29.09.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1529 odcinku "M jak miłość" Aneta rozpocznie niebezpieczną grę z Olkiem, której konsekwencji jednak nie przewidzi. Najmłodsza pani Chodakowska będzie miaa ochotę zagrać mężowi na nosie, jednak nie weźmie pod uwagę, że za tym wszystkim stoją prawdziwe emocje! 

Kiedy znękany Olek pojawi się u Marcina w 1529 odcinku "M jak miłość" zapyta: - Mogę chwilę posiedzieć u ciebie dzisiaj? Aneta nie odbiera, poczekam... Jednak starszy brat nie wyczuje, że dzieje się coś poważnego i swobodnie, w swoim stylu pociągnie temat Anety.  

M jak miłość. Sensacyjny powrót Piotrka. Paweł odbierze mu nie tylko Kingę, ale i dzieci! Wypomni bratu zdradę w Las Vegas

- A właśnie, widziałem się z nią dzisiaj, zachwycona jest jakimś nowym pacjentem. Stary, ja za nią nie nadążam...To jest urwis, to jest urwis...- Marcin zacznie się śmiać na wspomnienie spotkania z bratową. 

I w tym momencie 1529 odcinka "M jak miłość" Olek nie wytrzyma i wybuchnie: 

- Bawi cię to?!

Atmosfera zmieni się natychmiast i będzie zanosiło się na "bitkę". Czy bracia Chodakowscy wezmą się za łby z powodu Anety? Oby nie, bo w 1529 odcinku czeka ich jeszcze wiele fatalnych wiadomości i ostrych scen...

Najnowsze