M jak miłość, odcinek 1527: Paweł i Kinga spędzą razem noc! Zdradzi Piotrka, bo bardzo cierpi

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1527: Paweł i Kinga spędzą razem noc! Zdradzi Piotrka, bo bardzo cierpi

M jak miłość, odcinek 1527: Paweł i Kinga spędzą razem noc! Zdradzi Piotrka, bo bardzo cierpi

2020-09-23 7:50

Paweł (Rafał Mroczek) w 1527 odcinku "M jak miłość" doczeka się nagrody za swoje starania - spędzi Kingą (Katarzyna Cichopek) całą noc! Niezwykle dramatyczny rozwój wypadków z głównym udziałem pijanego w sztok Kamila (Marcin Bosak) znów postawi Pawła w roli rycerza bratowej. I tym razem Kinga i Paweł Zduńscy bardzo zbliżą się do siebie... Czy ta noc w 1527 odcinku "M jak miłość" będzie oznaczać koniec małżeństwa Zduńskich?

"M jak miłość" odcinek 1527 - wtorek, 22.09.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1527 odcinku "M jak miłość" Kinga o poranku będzie miała wspaniały nastrój. Radością z powodu organizacji grilla na Deszczowej dla starej paczki przyjaciół podzieli się nawet z Piotrkiem! - Martwię się o ciebie. martwię się co ty bierzesz - zdziwi się małżonek zza oceanu.

Jednak czar szybko pryśnie, bo na imprezie w 1527 odcinku "M jak miłość" rozegra się wielki dramat. Psychopatyczny mecenas Kamil wypije zdecydowanie za dużo i zacznie dobierać się właśnie do... Kingi! I obrzydliwymi słowami będzie sugerował, że lata temu do czegoś miedzy nimi zaszło! Paweł nie będzie na to spokojnie patrzył...

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1525: Bezpłodny Michał ojcem dziecka Joasi. Jak to możliwe?

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu. Piotrek zobaczy jak Kinga dobiera się do nagiego Pawła!

- Co tam się stało? - zapyta Paweł Kingę, kiedy już wyrzuci za drzwi pijanego Kamila. 

- Zmęczona jestem, jestem tak cholernie zmęczona! - Kinga zacznie szlochać w ramię Pawłowi. I w tym momencie 1527 odcinka "M jak miłość" Zduński po proistu weźmie bratową w ramiona i bardzo mocno przytuli. A ona nie będzie się mu opierać, tylko wypłacze spokojnie na jego silnym ramieniu... 

- Zaraz ich wyproszę... - obieca Paweł Kindze i faktycznie w jej imieniu pożegna wszystkich gości. Zostanie tylko Franka (Dominika Kachlik), która zrozumie, że nie ma u Pawła żadnych szans, więc go w 1527 odcinku "M jak miłość" rzuci!

Paweł znajdzie Kingę w 1527 odcinku "M jak miłość" na sofie w salonie, skuloną i kompletnie załamaną. - Wszyscy już poszli, France coś wypadło, wzięła taksówkę, jest posprzątane... Kinga jak chcesz to... - Zduński będzie wyraźnie zbierał się, żeby powiedzieć bratowej coś ważnego. 

- Chcę żeby ten dzień już się skończył - Kinga wejdzie szwagrowi w słowo. 

I taj po dłuższej chwili milczenia i bicia się z własnymi myślami - powiedzieć, że kocha Kingę, czy nie powiedzieć - Paweł ostatecznie zdecyduje wypowiedzieć te oto słowa: - To ja już pójdę... 

Czy ta dramatyczna noc w 1527 odcinku "M jak miłość" zmieni bieg wydarzeń w relacji Kingi z Piotrkiem i Pawłem. Pewne jest to, że Paweł nie będzie już mógł dłużej przyglądać się bezczynnie cierpieniom załamanej bratowej. Co zrobi, kiedy dowie się, że Kinga w finale tej nocy zażyła podejrzane leki?  

M jak miłość odc. 1527. Kinga (Katarzyna Cichopek), Paweł (Rafał Mroczek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1527. Kinga (Katarzyna Cichopek), Paweł (Rafał Mroczek)
M jak miłość odc. 1527. Kinga (Katarzyna Cichopek), Magda (Anna Mucha)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1527. Kinga (Katarzyna Cichopek), Magda (Anna Mucha)
M jak miłość odc. 1527. Kinga (Katarzyna Cichopek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1527. Kinga (Katarzyna Cichopek)
Najnowsze