M jak miłość, odcinek 1525: Wojtek podstępem dowie się o ciąży Joasi. Doniesie Michałowi?

2020-09-15 22:01 mp
M jak miłość, odcinek 1525: Wojtek podstępem dowie się o ciąży Joasi. Doniesie Michałowi?
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1525: Wojtek podstępem dowie się o ciąży Joasi. Doniesie Michałowi?

W 1525 odcinku "M jak miłość" Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) będzie szykować się do wyjazdu do Francji. Po odkryciu kłamstw i trudnych rozmowach z Michałem (Paweł Deląg) oraz Leszkiem (Sławek Uniatowski) kobieta postanowi zdystansować się od problemów. Tym bardziej, że wynik zrobionego przez nią testu, będzie wskazywał na ciążę z Michałem. W 1525 odcinku "M jak miłość" nie ominie ją także wytłumaczenie się Wojtkowi (Feliks Matecki). Chłopak zostanie pod opieką Kingi (Katarzyna Cichopek) w Warszawie. Tylko przyjaciółka pozna prawdę o ciąży Joasi. W 1525 odcinku "M jak miłość" Wojtek dowie się o wszystkim, używając chytrego podstępu. Czy doniesie Michałowi czego się dowiedział i popsuje plan Joasi?

"M jak miłość" odcinek 1525 po wakacjach 2020 - wtorek, 15.09.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1525 odcinku "M jak miłość" zobaczymy ostatnie sceny z Joasią w roli głównej. Po odkryciu kłamstw o Leszku, którymi przez długi czas karmił ją Michał, kobieta nie będzie w stanie pozostać w Warszawie. W 1525 odcinku "M jak miłość" odbędzie poważne rozmowy z obojgiem mężczyzn, a także wytłumaczy swój wyjazd Wojtkowi. Sytuacja Joasi będzie o tyle skomplikowana, że wyjedzie mając świadomość, że jest w ciąży z Michałem. Będzie chciała zrobić z tego tajemnicę.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1525: Joasia oszuka rodzinę Zduńskich! Kinga weźmie na siebie ciężar na całe życie. Nie zniesie takiego pożegnania

Joasia odchodzi z M jak miłość. Będzie w ciąży i w potrzasku! Zostawi Michała i Leszka - WIDEO

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Kinga w 1525 odcinku "M jak miłość" ponownie stanie się powierniczką sekretów Joasi. Tylko jej jedynej Chodakowska wyzna prawdę o ciąży. Poprosi ją o dyskrecję, ponieważ nie będzie chciała, aby o wszystkim dowiedział się Michał.

- A powiedz, bo w tym całym zamieszaniu zapomniałam zapytać. Powtórzyłaś test? - zapyta Zduńska

- Powtórzyłam... Powtórzyłam test i jestem w ciąży! Ale Kinga, ja cię proszę, przypominam tylko, żeby nikt się o tym nie dowiedział. - Joasia pozostanie przy swoim

- Oczywiście, pa. - zakończy rozmowę w 1525 odcinku "M jak miłość" Kinga.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1524: Zazdrość Kingi o Joasię! Nie będzie mogła na to patrzeć

W w 1525 odcinku "M jak miłość" całej rozmowie z ukrycia będzie przysłuchiwał się Wojtek. Chłopak usłyszy, że mama rozmawia przez telefon i postanowi skryć się za ścianą. Nie pozwoli Joasi na chwilę prywatności. Będzie przysłuchiwał się ciekawej wymianie zdań. Dzięki temu, dowie cię o ciąży Joasi. Czy z sympatii do Michała pójdzie donieść mu o wszystkim? Jedno jest pewne, chłopak nie przeszkodzi Joasi w wyjeździe, ponieważ 1525 odcinek "M jak miłość" to jedne z ostatnich scen z serialową Joasią.