M jak miłość, odcinek 1510: Magda nie odpuści Kamilowi! Będzie bronić Olka przed psycholem

2020-04-03 8:08 Ag
M jak miłość, odcinek 1510: Magda nie odpuści Kamilowi! Będzie błagać go o litość dla Olka
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1510: Magda nie odpuści Kamilowi! Będzie błagać go o litość dla Olka

W 1510 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) nie pozwoli, żeby Olek (Maurycy Popiel) trafił do więzienia na długie lata za zabójstwo Artura (Tomasz Ciachorowski). Świadoma tego, że za wszystkim stoi Kamil (Marcin Bosak), który podle ją wykorzystał, żeby dopaść jej byłego męża postanowi bronić Chodakowskiego wszelkimi możliwymi sposobami. Zjawi się u Gryca, żeby żądać od niego wycofania oskarżenia przeciwko Olkowi. Reakcja Kamila w 1510 odcinku "M jak miłość" będzie dla Magdy dowodem, że jej były kochanek jest takim samym nieobliczalnym szaleńcem jak jego zmarły kuzyn - psychol Artur!

"M jak miłość" odcinek 1510 - wtorek, 14.04.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Aresztowanie Olka w "M jak miłość" to był jednoczesny triumf Kamila! Z szyderczym uśmieszkiem Gryc patrzył jak suty kajdankami Chodakowski jest wyprowadzany z sali rozpraw po tym jak sąd oskarżył go o zabójstwo Artura.

Co będzie dalej w "M jak miłość" Olkiem? Czy Kamil poprzestanie na tym, że były mąż Magdy trafił do aresztu na trzy miesiące? A może razem z prokuratorem (Grzegorz Woś) znajdzie na niego jeszcze jakieś haki? Bo to jasne, że Gryc i prokurator działają razem przeciwko Olkowi!

W 1510 odcinku "M jak miłość" Kamil będzie się szykował już na proces o zabójstwo. Bo jak tylko śledztwo dobiegnie końca, Chodakowski znów stanie przed sądem. Nadal policja nie znajdzie zwłok Artura, które ukrył gdzieś Olewicz (Tomasz Dedek), ale prokurator będzie zbierał inne dowody na Olka. W obronie aresztowanego Chodakowskiego stanie już nie tylko jego adwokat, Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek).

Patrz też: M jak miłość. Kamil będzie miał jeden cel! Nie chodzi mu, żeby Olek skończył w więzieniu - WIDEO

Także Magda w 1510 odcinku "M jak miłość" zrobi wszystko, żeby Kamil przestał pogrążać Olka, skoro to i tak nie zwróci życia Arturowi. Choć Magda nie będzie przekonana o tym, że jej były mąż zabił Skalskiego, bo ciała wciąż nie uda się znaleźć, a Andrzej nie wspomni jej o zeznaniach swojego klienta, to jednak uzna, że jeśli to zrobił działał w obronie Izy (Adriana Kalska) i dzieci.

Olek będzie siedział do końca życia!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Mimo wielu wątpliwości w 1510 odcinku "M jak miłość" Magda odwiedzi Kamila, żeby przekonać go, by wycofał się ze sprawy. Nie będzie sama, wsparcie okaże jej także Anka (Weronika Rosati), która przeprosi za to, że broniła swojego kochanka. Ale czy pomoc szemranej przyjaciółki będzie szczera?

Gryc jednak w 1510 odcinku "M jak miłość" bezlitośnie oznajmi, że zamierza walczyć o sprawiedliwość. Niebawem poinformuje także swoją ciotkę (Agata Rzeszewska), że będzie oskarżycielem posiłkowym w procesie Chodakowskiego. A to oznacza, że stanie przeciwko niemu w sądzie na procesie! Magda i tak się nie podda. Postanowi zrobić wszystko, żeby razem z Andrzejem wydostać Olka z więzienia.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1510: Sprawa Olka wykończy Budzyńskiego. Andrzej zacznie faszerować się lekami

- Magda nagle znalazła się w epicentrum tych wszystkich wydarzeń. Z jednej strony jest Olek, czyli jej były mąż, Maciek, Andrzej, Kamil... Jakieś animozje i rozgrywki pomiędzy Kamilem a Andrzejem. Na pewno to nie jest łatwa sytuacja dla nikogo, choć Kamil wydaje się czuć najbardziej komfortowo, ponieważ jest rozgrywającym - powiedziała Anna Mucha w "Kulisach serialu M jak miłość".

A co o zachowaniu Kamila w "M jak miłość" sądzi Marcin Bosak? - Kamil należy do takiego rodzaju osób, które muszą wygrywać, nie zważając na konsekwencje jakie będą miały jego czyny... Te małe sukcesy, Kamil się nimi karmi. To nie chodzi o wygranie tych małych bitew, ale o wygranie całej wojny! A widzowie mogą się domyślać co tutaj jest stawką...

M jak miłość, odc. 1510: Kamil Gryc (Marcin Bosak), Magda (Anna Mucha),
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1510: Kamil Gryc (Marcin Bosak), Magda (Anna Mucha),
M jak miłość, odc. 1510: Kamil Gryc (Marcin Bosak), Anka (Weronika Rosati)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1510: Kamil Gryc (Marcin Bosak), Anka (Weronika Rosati)
	M jak miłość, odc. 1510: Anka (Weronika Rosati), Magda (Anna Mucha),
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1510: Anka (Weronika Rosati), Magda (Anna Mucha),
Najnowsze