M jak miłość, odcinek 1510: Sprawa Olka wykończy Budzyńskiego. Andrzej zacznie faszerować się lekami

2020-04-02 10:40 sz
M jak miłość, odcinek 1510: Sprawa Olka wykończy Budzyńskiego. Andrzej zacznie faszerować się lekami
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1510: Sprawa Olka wykończy Budzyńskiego. Andrzej zacznie faszerować się lekami

W 1510 odcinku "M jak miłość" sprawa Olka (Maurycy Popiel) doprowadzi Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) na skraj załamania nerwowego! Andrzej z powodu stresu poważnie zachoruje i zacznie faszerować się lekami. Czy bohater "M jak miłość" dla własnego dobra odpuści sobie sprawę Chodakowskiego? Sprawdź, co wydarzy się w 1510 odcinku serialu.

"M jak miłość" odcinek 1510 - wtorek 14.04.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1510 odcinku "M jak miłość" Budzyński zacznie odczuwać bardzo poważne skutki przewlekłego stresu. Niestety w nadchodzących tygodniach Andrzej mocno się przeliczy.

Bohater podjął się sprawy Olka ze względu na prośby Magdy (Anna Mucha) i Marcina (Mikołaj Roznerski), jednak szybko tego pożałuje. Proces Chodakowskiego okaże się naprawdę trudnym zadaniem dla obrońcy!

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1510: Aneta będzie udawała ciążę przed prokuratorem! Agnieszka ją wyda?

W 1510 odcinku "M jak miłość" Budzyński będzie czuł się fatalnie. Wszystko wskazuje na to, że tak jak jego żona będzie miał problemy z sercem. Według doniesień "Tele Tygodnia" Andrzej ukryje swoje dolegliwości przed Magdą. W tajemnicy przed nią załatwi sobie leki na nadciśnienie.

Budzyńska w "M jak miłość" jest spostrzegawczą kobietą i zauważy, że jej ukochany mąż czymś się faszeruje. Sama od wielu lat poważnie choruje i jest po przeszczepie serca, więc na pewno nie zbagatelizuje sprawy. W 1510 odcinku przeprowadzi z Andrzejem bardzo poważną rozmowę. Co usłyszy prawnik?

Magda wymusi na nim wyjazd. Zaproponuje partnerowi, by pojechali do domku w Bukowinie i odreagowali cały stres związany z pracą oraz procesem Olka. Czy Andrzej z "M jak miłość" zrezygnuje z obrony Chodakowskiego? Przekonamy się już wkrótce, oglądając nadchodzące odcinki serialu.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1510: Kamil zada Olkowi ostateczny cios podczas procesu

Najnowsze