M jak miłość, odcinek 1510: Kamil zada Olkowi ostateczny cios podczas procesu

2020-03-31 21:32 jkk
M jak miłość, odcinek 1510: Kamil zada Olkowi ostateczny cios podczas procesu
Autor: tvp/vod M jak miłość, odcinek 1510: Kamil zada Olkowi ostateczny cios podczas procesu

W 1510 odcinku "M jak miłość" Kamil (Marcin Bosak) zada Olkowi (Maurycy Popiel) ostateczny cios podczas procesu! Od dawna próbował różnych sztuczek, żeby Chodakowski trafił do więzienia za zabójstwo Artura (Tomasz Ciachorowski) na długie lata. Na kolejne rozprawie Gryc wystąpi w zupełnie nowej roli i spróbuje pogrążyć Olka jeszcze bardzie. Nie będzie jednak wiedział, że przeciw niemu rośnie nowy front, który spróbuje odeprzeć frontalny atak prokuratury. Kto wygra walkę o Olka w 1510 odcinku "M jak miłość"? Czy Olek wyjdzie na wolność?

"M jak miłość" odcinek 1510 - wtorek 14.04.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Odcinek 1510 "M jak miłość" może okazać się przełomowy dla sprawy Olka. Prokuratura ruszy do kolejnego ataku a jako swojego sojusznika, już oficjalnie przedstawić Olka. W jakiej nowej roli wystąpi mecenas Gryc podczas procesu?

Kamil w 1510 odcinku "M jak miłość" obieca swojej oszalałe z zemsty ciotce psychopaty Artura, że wystąpi8 na procesie Olka jak oskarżyciel posiłkowy. Czy stając tak jawnie u boku prokuratora, będzie miał wystarczająco mocne dowody, aby pogrążyć Olka jako zabójcę?

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1514: Aneta w tajemnicy przed Olkiem załatwi ślub w więzieniu

Wpływ na to, jak bardzo Olkowi zaszkodzi obecność Kamila u boku prokuratora podczas procesu, może mieć wpływ także to co będzie działo się poza salą sądową. 

Budzyński już będzie zorientowany, że Kamila łączy z prokuratorem szczególne porozumienie i może zechce wszystkie brudy na sali sądowej w 1510 odcinku "M jak miłość" wyciągnąć. I może mu się to udać, bo do pomocy będzie miał nowe zwolenniczki sprawy!

Oczywiście Aneta nie będzie ustawała w wysiłkach aby Olka uratować i będzie manipulowała prokuratorem. A jak pamiętamy, jest w tym bardzo dobra. Pomagać jej będą także Aga, Magda i... Anka! Ta ostatnia pogodzi się w 1510 odcinku "M jak miłość" z żona mecenasa i stanie po stronie Olka przeciwko Kamilowi! 

Czy tak mocne wsparcie ze strony kobiet pomoże Budzyńskiemu uratować życie i wolność oskarżonego Chodakowskiego? Kamil będzie coraz bardziej osamotniony, ale wszystko zależeć będzie od tego, jak mocne dowody dostarczy na salę sądową...

Najnowsze