M jak miłość, odcinek 1510: Aneta będzie udawała ciążę przed prokuratorem! Agnieszka ją wyda?

2020-03-27 15:06 Ag
M jak miłość, odcinek 1510: Aneta będzie udawała ciążę przed prokuratorem! Agnieszka ją wyda?
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1510: Aneta będzie udawała ciążę przed prokuratorem! Agnieszka ją wyda?

Ciąża Anety (Ilona Janyst) w "M jak miłość" pomoże jej być bliżej Olka (Maurycy Popiel), który po aresztowaniu trafi do więzienia! Sprytna Aneta wymyśli, że jest w ciąży z Chodakowskim, żeby dostawać zgody na widzenia w areszcie. W 1510 odcinku "M jak miłość" kolejny raz zjawi się u prokuratora, by dzięki przebiegłej manipulacji zobaczyć się z Olkiem. Pechowo właśnie wtedy rozmowę "ciężarnej" Anety ze śledczym podsłucha Agnieszka (Magdalena Walach). Przejrzy grę kochanki Olka. Czy w 1510 odcinku "M jak miłość" wyda kłamstwo Anety?

"M jak miłość" odcinek 1510 - poniedziałek, 13.04.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Aresztowanie Olka w "M jak miłość" doprowadzi do tego, że Aneta rozpocznie walkę o Olka! Jeszcze bardziej nieustępliwa, przebiegła niż zwykle posunie się do każdej manipulacji, żeby tylko Olek odzyskał wolność, żeby nie został skazany za zabójstwo Artura (Tomasz Ciachorowski). Ale nawet taka twardzielka jak Kryńska przejdzie chwile załamania. Pozwoli sobie na rozpacz tylko wtedy, kiedy nikt nie będzie tego widział.

Zaraz po tym jak w "M jak miłość" Olek trafi do więzienia, Aneta wymyśli ciążę jako sposób na odwiedziny u ukochanego. Bez trudu wmówi prokuratorowi prowadzącemu sprawę Chodakowskiego, że jest narzeczoną Olka i spodziewa się jego dziecka. Tak uzyska zgody na widzenia z kochankiem, żeby móc go wspierać, bo oskarżony o morderstwo Olek zupełnie się załamie.

Patrz też: M jak miłość. Olek w więzieniu weźmie ślub z Anetą! Nie będą razem po ślubie - ZDJĘCIA

Sprawy zaczną się komplikować w 1510 odcinku "M jak miłość" kiedy Aneta w ciąży opowie prokuratorowi kolejną ze swoich bajeczek. Pechowo ich rozmowę podsłucha Agnieszka, która będzie pewna, że Kryńska kłamie. Olszewska jako prokurator będzie miała obowiązek zgłoszenia tego do kolegi po fachu.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1509: Gwałciciel Lilki znów ją dopadnie! Lilka poroni po brutalnym ataku oprawcy

Co wybierze - lojalność wobec byłego kochanka i Anety, czy powinność wobec prawa? Na szczęście w tym wypadku w 1510 odcinku "M jak miłość" Agnieszka stanie po stronie Olka! Podejmie grę Anety, która dostanie kolejną zgodę na widzenie.

M jak miłość, odcinek 1506: Olek w więzieniu, a Aneta powie mu o ciąży! Nigdy nie zobaczy dziecka?
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1506: Olek w więzieniu, a Aneta powie mu o ciąży! Nigdy nie zobaczy dziecka?
M jak miłość odc. 1507. Olek (Maurycy Popiel), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1507. Olek (Maurycy Popiel), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek)

Najnowsze