M jak miłość, odcinek 1498: Nienawiść Wojtka do Leszka doprowadzi do tragedii! Syn Joasi będzie bezkarny - ZWIASTUN

2020-02-26 10:07 jkk
M jak miłość, odcinek 1498: Nienawiść Wojtka do Leszka doprowadzi do tragedii! Syn Joasi będzie bezkarny - ZWIASTUN
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1498: Nienawiść Wojtka do Leszka doprowadzi do tragedii! Syn Joasi będzie bezkarny - ZWIASTUN

W 1498 odcinku "M jak miłość" nienawiść Wojtka (Feliks Matecki) do Leszka (Sławek Uniatowski) sięgnie zenitu - doprowadzi do tragedii! I wydaje się, że pomimo ataku na byłego Joasi (Barbara Kurdej-Szatan), jej syn pozostanie zupełnie bezkarny! Wojtek nie tylko nie znosi Leszka, ale i uwielbia Michała (Paweł Delag). Ale nawet jemu nie przyzna się co zmalował, za to spędzi z nim urocze, radosne popołudnie. Nastolatek w 1498 odcinku "M jak miłość" poczuje się całkiem bezkarny! Będzie tego żałował?

"M jak miłość" odcinek 1498 - poniedziałek, 2.03.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1498 odcinku "M jak miłość" Wojtuś dostanie szału, kiedy znów zobaczy Leszka u Joasi! Krajewski od razu po przylocie z Ameryki przybiegnie do ukochanej, aby ją odzyskać. Już sam jego widok rozsierdzi Wojtusia, a zadzieje się więcej.

Joasia i Leszek w 1498 odcinku "M jak miłość" porozmawiają poważnie i wyjaśniona zostanie zostanie sprawa listu od Małgosi (Joanna Koroniewska), który w rzeczywistości napisała Nina (Agnieszka Judycka). Ciepła atmosfera i czułe słówka jakie zobaczy - i wyobrazi sobie - Wojtek Joasię z Leszkiem doprowadzi do tragedii!

Zobacz tez: M jak miłość. Ala uwiedzie syna mordercy swojego brata. Policjant Rafał złapie się na sztuczki siostrzenicy księdza? - WIDEO

M jak miłość, odc. 1498. Wojtek (Feliks Matecki)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1498. Wojtek (Feliks Matecki)

Nastolatek, który pamięta, jak Joasia cierpiała przez kochanka postanowi wziąć sprawy w swoje ręce w 1498 odcinku "M jak miłość". I to dosłownie - złapie deskę z gwoździem i przeprowadzi zamach!

Na szczęście Wojtuś ostrym narzędziem zaatakuje nie bezpośrednio Leszka, ale opony w jego aucie. Na nieszczęście, Leszek zaraz będzie musiał szybko niesprawnym autem wyruszyć. I spowoduje wypadek, po którym trafi do szpitala! Czy Wojtek zrozumie, co zrobił?

Otóż nie zapowiada się na to, aby rozum wziął górę nad emocjami u Wojtka. 1498 odcinku "M jak miłość" Chłopak nie przyzna się, że zniszczył auto Leszka i spowodował wypadek! Syn Joasi wobec tragedii poczuje się zupełnie bezkarny!

Wojtek w 1498 odcinku "M jak miłość" nie piśnie ani słówka nawet Michałowi (Paweł Deląg). Za to resztę popołudnia spędzie z nim na rozmowie, jaki ten Leszek niedobry i  świetnej zabawie...

Czy to zapowiedź dalszych kłopotów ze strony nastolatka? Jest to prawdopodobne, zwłaszcza, że akcja Wojtka przyniosła skutek odwrotny od zamierzonego...

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze