M jak miłość odcinek 1496 - opis, streszczenie: Marysia dowiaduje się, że Maciej jest zaginionym synem Starskiego

2020-02-18 12:00 oprac. Ag
M jak miłość, odc. 1496. Marysia (Małgorzata Pieńkowska)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1496. Marysia (Małgorzata Pieńkowska)

"M jak miłość" odcinek 1496 w TVP2 w poniedziałek, 24.02.2020, o godz. 20.55. "M jak miłość" odc. 1496 - streszczenie - Dzięki informacjom od Wernera Maria dowiaduje się, że Maciej jest rzekomo zaginionym synem Starskiego. Jest zaszokowana i wypytuje go, dlaczego się ukrywał i czemu wrócił do Grabiny. Do tego w jej przychodni zjawia się Lilka z Mateuszem. Dziewczyna nagle mdleje. Rogowska domyśla się, że nastolatka jest w ciąży. Wieczorem przygnębiona mówi o wszystkim mężowi.

W warsztacie Bartka zjawia się Mirek Kowalik, który po wyjściu z więzienia znów pracuje dla mafii. Chce ukryć u niego kradzione auto. Lisiecki ostro odmawia. Idzie też do komendy i mówi o wszystkim Staszkowi.

Popławski wysyła do niego Janka. Na widok policjanta Kowalik ucieka w panice. To jednak nie koniec kłopotów Bartka. Zaniepokojona Ula wypytuje męża, co dzieje się w jego warsztacie. Do tego w nocy zjawia się tam pobity przez bandytów Mirek. Ucieka przed kompanami i prosi Lisieckiego o pomoc.

Do Grabiny przyjeżdża Ala, siostrzenica księdza i siostra zmarłego niedawno policjanta Roberta. Dziewczyna zamieszkuje na plebanii i zaprzyjaźnia się z Mateuszem. Szybko zaczyna sprawiać kłopoty.

Najnowsze