M jak miłość odcinek 1495 - opis, streszczenie: Kamil nachodzi Izę, Olka i Anetę! Pozna prawdę o śmierci Artura?

2020-02-18 14:07 oprac. Ag
M jak miłość odc. 1495. Kamil (Marcin Bosak)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1495. Kamil (Marcin Bosak)

"M jak miłość" odcinek 1495 w TVP2 we wtorek, 18.02.2020, o godz. 20.55. "M jak miłość" odc. 1495 - streszczenie: Olek i Aneta przenoszą się do nowego mieszkania i w końcu czują, że mogą odetchnąć z ulgą. Policja ustaliła bowiem, że odnalezione niedawno ciało należało do bezdomnego. Kamil jednak nie zamierza porzucać swojego śledztwa. Zjawia się u Izy w pracy i wypytuje, czy Artur się z nią nie kontaktował. Zdenerwowana dziewczyna prosi, by zostawił ja w spokoju i grozi, że wezwie ochronę.

Gryc spotyka się z ciotką i uspokaja ją, że nie zamierza się poddawać. Niedługo potem idzie do Olka, którego adres dostał od detektywa. Lekarz nie chce z nim rozmawiać. Wyrzuca intruza za drzwi. Jego wizyta budzi na nowo jednak wzbudza w nim wyrzuty sumienia. Właśnie wtedy dzwoni do niego Olewicz. Proponuje, że może zająć się dociekliwym prawnikiem.

Marcin przypadkiem spotyka Jakuba Karskiego. Kolega informuje go, że odszedł z policji i proponuje mu pracę w swojej agencji detektywistycznej. Namawia kolegę, by pomógł mu w rozkręceniu interesu. Agata w końcu wyznaje Wernerowi, że nie może mieć dzieci. Mówi, że nigdy nie będzie mógł założyć z nią rodziny. Magda i Andrzej muszą urządzić swój nowy apartament. Spierają się o jego wystrój.

Najnowsze