M jak miłość, odcinek 1494: Kłamstwo Joasi zniszczy jej rodzinę? Wojtuś przeczyta list od Małgosi i wyrzeknie się matki!

2020-02-17 7:05 Ag
M jak miłość, odc. 1490. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Wojtuś (Feliks Matecki)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1490. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Wojtuś (Feliks Matecki)

W 1494 odcinku "M jak miłość" Wojtuś (Feliks Matecki) odkryje, że Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) go okłamuje, że ukrywa przed nim list od jego prawdziwej matki Małgosi (Joanna Koroniewska)! Za jej plecami przeczyta list, który rzekomo napisała Małgosia. Dręczony wyrzutami sumienia Wojtek w 1494 odcinku "M jak miłość" przyzna się jednak, że złamał tajemnicę korespondencji. Choć Joasia będzie się bała, że straci rodzinę, że Gosia zabierze jej dzieci, to Wojtek pierwszy wyrzeknie się matki!

"M jak miłość" odcinek 1494 - poniedziałek, 17.02.2020, o godz. 20.10 w TVP2

W 1494 odcinku "M jak miłość" Joasia znów wybierze się z Wojtkiem do Grabiny. Nie tylko, by uciec od problemów, ale też by poprosić Marysię  (Małgorzata Pieńkowska) o radę – w sprawie listu od Małgosi. Nadal będzie bowiem pewna, że list naprawdę napisała prawdziwa matka Wojtka i że pewnego dnia wróci, żeby zabrać jej dzieci.

W drodze do Mostowiaków w 1494 odcinku "M jak miłość" Wojtek poruszy z przybraną mamą drażliwy temat. Chłopiec dopiero co wyjdzie z poważnej choroby, ale postanowi wyjaśnić z Joasią co ją dręczy.

- Wyglądasz znacznie gorzej niż ja... Nerwy, nieprzespane noce. No co? Miałem gorączkę, ale wszystko pamiętam. Wiesz co mamo, jesteś kochana, że tak przy mnie czuwałaś...

Joasia zorientuje się, że coś jest nie tak. - Wojtuś, taki jesteś ostatnio miły i grzeczny... Coś zmalowałeś? O czymś nie wiem? Co się dzieje?
- Niczego nie zmalowałem...
- No to co się dzieje?
- Wiesz co mamo, każdy ma jakieś tajemnice. Na przykład ty też mi nie mówisz o wszystkim! - przyzna z goryczą przybrany syn Chodakowskiej.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1494: Marysia ujawni Joasi prawdę o Małgosi. Wyparła się rodziny i doprowadziła Barbarę do choroby!

Wizyta w Grabinie w 1494 odcinku "M jak miłość" sprawi jednak, że Wojtuś postanowi powiedzieć Joasi prawdę - ujawnić, że poznał jej sekret i wie, że cały czas okłamuje go w sprawie biologicznej mamy. - Muszę ci się do czegoś przyznać. Tylko się na mnie nie wściekaj, dobrze?  No bo widzisz, ja przeczytałem ten list. Czułem, że coś jest nie tak. Musiałem się dowiedzieć o co chodzi!

- Przecież wiesz, że nie wolno czytać cudzych listów, dlaczego to zrobiłeś? - Joasia będzie zawiedziona zachowaniem Wojtka.
- Mamo, tak wiem... Przepraszam, ale naprawdę mamo ja musiałem. Nie jestem już dzieckiem, naprawdę dużo rozumiem. Pamiętaj, że cokolwiek się wydarzy, to ty jesteś moją mamą. I zawsze tak będzie! - zapewni Wojtuś, który tym samym w 1494 odcinku "M jak miłość" wyrzeknie się Małgosi.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1498: Joasia w szpitalu odrzuci oświadczyny Leszka! Weźmie ją na litość

	M jak miłość odc. 1494. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Wojtek (Feliks Matecki)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1494. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Wojtek (Feliks Matecki)
M jak miłość odc. 1494. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Wojtek (Feliks Matecki)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1494. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Wojtek (Feliks Matecki)
M jak miłość odc. 1494. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Wojtek (Feliks Matecki)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1494. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Wojtek (Feliks Matecki)
M jak miłość odc. 1494. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Wojtek (Feliks Matecki), Barbara (Teresa Lipowska), Marysia (Małgorzata Pieńkowska)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1494. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Wojtek (Feliks Matecki), Barbara (Teresa Lipowska), Marysia (Małgorzata Pieńkowska)
Najnowsze