M jak miłość, odcinek 1493: Aleksandra zagra na dwa fronty! Postawi Grzegorzowi twardy warunek

2020-01-24 13:30 sz
M jak miłość, odcinek 1493: Aleksandra zagra na dwa fronty? Postawi Grzegorzowi twardy warunek
Autor: TVP VOD M jak miłość, odcinek 1493: Aleksandra zagra na dwa fronty? Postawi Grzegorzowi twardy warunek

W "M jak miłość" Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska) nie będzie długo rozpaczać po Krajewskim (Grzegorz Wons). Po rozstaniu z gburowatym milionerem wokół niej w 1493 odcinku "M jak miłość" zaczną kręcić się inni mężczyźni! Górecki (Wojciech Wysocki) zaproponuje jej randkę, zaś Grzegorz (Wojciech Majchrzak) zrobi wszystko, by odzyskać rodzinę. Co zrobi Aleksandra? Czy zagra na dwa fronty? Sprawdź, co wydarzy się w 1493 odcinku "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1493 - wtorek, 11.02.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Aleksandra w "M jak miłość' porzuciła Krajewskiego, jednak już w 1493 odcinku szybko się pocieszy. W poprzednich tygodniach, jeszcze przed związkiem z milionerem, dowiedzieliśmy się, że Chodakowska zostawiła Grzegorza. Podobno nie układało im się od dawna i jedynym rozwiązaniem problemu okazał się rozwód. Były mąż powróci jednak w 1489 odcinku "M jak miłość" i poprosi Aleksandrę, by dała mu drugą szansę. Od razu informujemy, że ona nie da się tak łatwo podejść!

Czytaj też >>> M jak miłość, odcinek 1489: Zaręczyny Izy i Marcina. Cała rodzina to zobaczy

Po gburowatym Krajewskim Aleksandra w "M jak miłość" będzie wyczulona na złe intencje adorujących ją mężczyzn. W końcu Robert publicznie ją upokorzy, więc nic dziwnego, że na dłuższy czas będzie mieć serdecznie dość związków. Pomimo to, jak informował "Telemagazyn", w 1493 odcinku "M jak miłość" Chodakowska przypadkiem wpadnie w bistro Kingi (Katarzyna Cichopek) na Góreckiego, który będzie wyraźnie zainteresowany nowo poznaną kobietą.

Aleksandra bardzo chętnie zgodzi się na kawę, ale jeszcze tego samego dnia postanowi zobaczyć się na spotkanie z Grzegorzem, który wciąż będzie zabiegał o jej względy. Nieco grając na dwa fronty Chodakowska w "M jak miłość" oznajmi byłemu mężowi, że jeśli ten chce do niej wrócić, to najpierw musi ponownie zbliżyć się do Olka (Maurycy Popiel) i Marcina (Mikołaj Roznerski). Ojciec nie ma najlepszego kontaktu z synami i to musi się zmienić! Jak zareaguje Grzegorz? Czy Aleksandra w "M jak miłość" zamierza do niego wrócić, czy wciąż będzie umawiać się z Góreckim? O tym przekonamy się za parę tygodni. 

Najnowsze