M jak miłość po wakacjach 2019. Koniec małżeństwa Chodakowskich! Aleksandra z nowym facetem. Zdradzi Grzegorza?

2019-06-19 18:51 Ag
M jak miłość po wakacjach 2019. Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska), Marcin (Mikołaj Roznerski), Julka (Joanna Kuberska), Krajewski (Grzegorz Wons) - ojciec Leszka
Autor: Facebook M jak miłość po wakacjach 2019. Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska), Marcin (Mikołaj Roznerski), Julka (Joanna Kuberska), Krajewski (Grzegorz Wons) - ojciec Leszka

Nowy bohater w "M jak miłość" zniszczy małżeństwo Chodakowskich?! Od dłuższego czasu Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska) i Grzegorz (Wojciech Majchrzak) żyją tak, jakby wcale nie byli razem. Ona w Polsce gdzie opiekuje się dziećmi Marcina (Mikołaj Roznerski) i Izy (Adriana Kalska), on w Niemczech, gdzie prowadzi własną firmę. W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2019 u boku Aleksandry pojawi się elegancki, starszy mężczyzna. Zagra go Grzegorz Wons. Czy Chodakowska zdradzi męża z innym?

"M jak miłość" po wakacjach 2019 nowe odcinki od poniedziałku, 2.09.2019, o godz. 20.55 w TVP2

Grzegorz Wons, aktor znany m.in. z roli Więcławskiego w "Ranczu" czy Leopolda Kwapisza, męża Grażynki (Małgorzata Ostrowska-Królikowska) w "Klanie" dołączył do obsady "M jak miłość". Produkcja serialu właśnie udostępniła na Facebooku i Instagramie pierwsze zdjęcie Grzegorza Wonsa u boku innych gwiazd "M jak miłość", z którymi będzie związany jego wątek.

Wygląda na to, że elegancki, starszy mężczyzna u boku Aleksandry Chodakowskiej będzie dla niej kimś więcej niż tylko znajomym czy przyjacielem. Oczywiście na razie nie wiadomo czy szykuje się romans matki Marcina i Olka (Maurycy Popiel), ale zważywszy na to jak samotna jest ostatnio Aleksandra to nie byłoby w tym nic dziwnego.

W końcu jej małżeństwo na odległość z Grzegorzem to praktycznie fikcja. Ostatni raz Chodakowski przyjechał do Polski z Niemiec wiele tygodni temu, by uczestniczyć w rodzinnym obiedzie u Marcina i Izy oraz by podarować synowej wyjątkowy prezent.

Powrót Grzegorza do "M jak miłość" nie trwał długo. Mąż Aleksandry szybko wrócił do Niemiec i pojawi się w serialu tylko w rozmowach synów z matką.

Gdzie leży Grabina, kultowa miejscowość z "M jak miłość"? [MAPA]

Samotność Aleksandry to dobry powód, by w nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej inny mężczyzna wypełnił pustkę po mężu. A bohater grany przez Grzegorza Wonsa sprawia wrażenie faceta na poziomie, eleganckiego, bogatego biznesmena. Być może będzie związany także z firmą budowlaną Marcina. To jednak na razie tajemnica twórców "M jak miłość". Wszystko wyjaśni się w premierowych odcinkach we wrześniu 2019.

QUIZ: W podróży po polskich serialach. Jak uważnie je oglądasz?

Najnowsze