Powrót Grzegorza do M jak miłość. Ojciec Marcina podaruje prezent Izie

2019-02-04 9:38 emagu
M jak miłość, odcinek 1418, Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska), Grzegorz (Wojciech Majchrzak)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1418, Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska), Grzegorz (Wojciech Majchrzak)

Dawno niewidziany ojciec Marcina (Mikołaj Roznerski) wraca do „M jak miłość”. Chodakowski zjawi się w mieszkaniu syna w 1418 odcinku „M jak miłość” by świętować z rodziną pierwsze urodziny swojej wnuczki Mai (Anna Wierzchoń). Grzegorz (Wojciech Majchrzak) będzie miał dla Izy (Adriana Kalska) kosztowny prezent!

"M jak miłość" odcinek 1418 - wtorek, 5.02.2019, o godz. 20.55 w TVP2

W „M jak miłość” rodzina Chodakowskich rozpadła się, gdy Grzegorz zdradził Aleksandrę z opiekunką Szymka (Staś Szczypiński). Kobieta podjęła jednak rozsądną decyzję i dała mężowi jeszcze jedną szansę.

Od tamtych wydarzeń minęło już kilka lat, a po przykrym incydencie ojciec Marcina rzadko pojawiał się w „M jak miłość”. Do teraz – w 1418 odcinku „M jak miłość” Chodakowski przyjdzie na rodzinną kolację na cześć swojej wnuczki. Będzie miał prezent, nie tylko dla Mai.

W 1418 odcinku „M jak miłość” podczas przyjęcia Marcin wręczy Izie małe pudełeczko z kluczykami. Lewińska otworzy prezent i będzie w szoku – Ode mnie i mojego taty. Duży, rodzinny van. Tylko masz jeździć ostrożnie.– wyjaśni Marcin.

Co wydarzy się dalej? Czy Grzegorz w „M jak miłość” zaangażuje się w wychowanie jedynej wnuczki? Oby nie tak bardzo, jak wtedy gdy flirtował z opiekunką Szymka!

M jak miłość, odcinek 1418, Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska), Grzegorz (Wojciech Majchrzak), Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski), Maja (Anna Wierzchoń), Szymek (Staś Szczypiński)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1418, Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska), Grzegorz (Wojciech Majchrzak), Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski), Maja (Anna Wierzchoń), Szymek (Staś Szczypiński)
Najnowsze