M jak miłość, odcinek 1492: Piotrek zobaczy jak Paweł dobiera się do Kingi. To źle się skończy! WIDEO

2020-01-31 7:32 Ag
M jak miłość, odcinek 1492: Piotrek zobaczy jak Paweł dobiera się do Kingi. To źle się skończy!
Autor: MTL Maxfilm/ vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1492: Piotrek zobaczy jak Paweł dobiera się do Kingi. To źle się skończy!

Czy w "M jak miłość" Kinga (Katarzyna Cichopek) i Paweł (Rafał Mroczek) będą mieli romans? Choć żona Piotrka (Marcin Mroczek) była oburzona pocałunkiem szwagra i da mu jasno do zrozumienia, że posunął się za daleko to Paweł poczuje do niej coś więcej. Do tego stopnia, że w 1492 odcinku "M jak miłość" nawet Piotrek zauważy, że bliźniak podkochuje się w jego żonie. Zacznie grozić Pawłowi, bo na własne oczy zobaczy jak brat dobiera się do jego żony. Wkrótce w "M jak miłość" między Zduńskimi dojdzie do wojny o Kingę?

"M jak miłość" odcinek 1492 - poniedziałek, 10.02.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Kinga z "M jak miłość" zdradzi Piotrka z Pawłem? Jeszcze do niedawna brzmiało to co najmniej niedorzecznie, ale pocałunek na weselu Magdy (Anna Mucha) i wszystko co nastąpi po nim sporo zmieni w relacjach między Zduńską, a jej szwagrem. Bo choć Kinga jest od lata zakochana do szaleństwa w Piotrku, to już w 1492 odcinku "M jak miłość" między małżonkami zacznie się źle dziać.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1493: Ciało Artura odnalezione! Kamil odkryje, że to Olek go zabił

Powodem konfliktu Kingi i Piotrka w 1492 odcinku "M jak miłość" będą problemy z córką Lenką (Marysia Głowacka). Między małżonkami dojdzie do poważnej różnicy zdań. I jak podaje "Świat Seriali" wtedy właśnie między nich wkroczy Paweł. Bo to w ramionach szwagra Kinga poszuka ucieczki od zmartwień.

Sprawdź też: M jak miłość. Paweł zacznie dręczyć Kingę! To nie będzie jednorazowy wyskok

Pechowo Piotrek zorientuje się, że jego brat ma słabość do Kingi. W 1492 odcinku "M jak miłość" na własne oczy zobaczy ich czułe pożegnanie. I będzie wściekły na Pawła, bo zacznie podejrzewać, że bliźniak zakochał się w jego żonie. Kinga, widząc złowrogie spojrzenie ukochanego uda, że nic się nie stało, a Paweł będzie chciał jak najszybciej odejść.

Brat jednak mu na to nie pozwoli. W 1492 odcinku "M jak miłość" Paweł usłyszy z ust Piotrka pogróżki. - Ja i Kinga jesteśmy ci wdzięczni za wszystko. Zwłaszcza Kinga... Uważaj, Paweł, bo to dla nas wszystkich może się źle skończyć!

M jak miłość, odc. 1492. Kinga (Katarzyna Cichopek), Paweł (Rafał Mroczek)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1492. Kinga (Katarzyna Cichopek), Paweł (Rafał Mroczek)
M jak miłość, odc. 1492. Kinga (Katarzyna Cichopek), Paweł (Rafał Mroczek)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odc. 1492. Kinga (Katarzyna Cichopek), Paweł (Rafał Mroczek)
M jak miłość odc. 1487. Kinga (Katarzyna Cichopek), Paweł (Rafał Mroczek)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1487. Kinga (Katarzyna Cichopek), Paweł (Rafał Mroczek)
M jak miłość odc. 1487. Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1487. Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek)
Najnowsze