M jak miłość odcinek 1492 - opis, streszczenie: KInga i Piotrek na szalonej randce! Zostawią dzieci Pawłowi

2020-02-10 8:42 oprac. Ag
M jak miłość, odcinek 1492: Piotrek (Marcin Mroczek), Kinga (Katarzyna Cichopek), Patrycja Markowska
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1492: Piotrek (Marcin Mroczek), Kinga (Katarzyna Cichopek), Patrycja Markowska

"M jak miłość" odcinek 1492 w TVP2 w poniedziałek, 10.02.2020, o godz. 20.55. "M jak miłość" odc. 1492 - streszczenie: Kinga i Piotrek wybierają się na galę organizowaną przez stację radiową. Spotykają tam Patrycję Markowską. Gdy wracają do domu, Kinga dziękuje szwagrowi za pomoc. Gdy on mocno ją przytula, do pokoju wchodzi Piotrek.

Zduńscy muszą jechać do szkoły, ponieważ Lenka wdała się w konflikt z jedną z koleżanek, Patrycją. Wychowawca Kordian Wolski zdradza im, że córka popchnęła dziewczynkę, naśladując inne dzieci, które wcześniej jej dokuczały.

Kinga chce naprawić sytuację. Uważa, że Lenka powinna zaprzyjaźnić się z Patrycją. Słysząc o tym, zdenerwowana dziewczynka ucieka z domu. Cała rodzina rusza na poszukiwania. W końcu bratanicę odnajduje Paweł.

Igor wraca do Polski i spotyka się z Łukaszem. Oznajmia, że Katia przyjęła jego oświadczyny. Nie chce, by Wojciechowski zbliżał się do niej i do dziecka. Grozi chłopakowi i próbuje go zastraszyć. W końcu wdają się w bójkę w barze Otara.

Po starciu z rywalem Łukasz znajduje pocieszenie u Agi. Dziewczyna opatruje jego obrażenia, a atmosfera robi się coraz bardziej romantyczna. Wojciechowski wyznaje atrakcyjnej kelnerce, że nic go już nie łączy z Katią.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze