M jak miłość, odcinek 1489: Pogrzeb Artura. Tak ksiądz będzie się modlił za psychopatę

2020-01-28 14:57 jkk
 M jak miłość, odcinek 1489: Pogrzeb Artura. Tak ksiądz będzie się modlił za psychopatę
Autor: TVP/VOD M jak miłość, odcinek 1489: Pogrzeb Artura. Tak ksiądz będzie się modlił za psychopatę

Pogrzeb Artura (Tomasz Ciachorowski) w 1489 odcinku "M jak miłość" urządzi jego ciotka (Agata Rzeszewska). Ksiądz będzie modlił się za psychopatę, a do kościoła w kluczowym momencie wkroczy... Kamil (Marcin Bosak). Wszystko będzie wskazywało na to, że to właśnie on pomści śmierć Artura. Jak ciotce w 1489 odcinku "M jak miłość" uda się namówić księdza na mszę za duszę zmarłego, który oficjalnie żyje? Nabożeństwo żałobne w kościele będzie przejawem coraz większego szaleństwa Skalskiej!

"M jak miłość" odcinek 1489 - wtorek, 28.01.2020, o godz. 20.55 w TVP2

- Postanowiłam symbolicznie chociaż pożegnać Artura - powie Skalska Izie w 1489 odcinku "M jak miłość". - Zamówiłam mszę za jego duszę. Iza, wiem że ty żyjesz w ciągłym stresie, w napięciu, że się boisz. Ale Artura już nie ma i nigdy nie będzie! - będzie przekonywała dalej ciotka psychopaty Izę do udziału w mszy za jego duszę. Dlaczego Skalska nadal zamierza dręczyć Izę?

Otóż w 1489 odcinku "M jak miłość" ciotka Artura wyjaśni motywy swojego dziwacznego działania. To wszystko z... troski o Izę! - Tak sobie pomyślałam, że może ta msza pomoże ci się z nim pożegnać? Pomoże ci się przestać bać!

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1489: Marcin i Iza ogłoszą datę ślubu! Tylko Olek może zniszczyć ich plany

"Terapeutycznej" mocy mszy za duszę prześladowcy Iza jednak nie doceni w 1489 odcinku "M jak miłość". - Przykro mi, ale ja już zamknęłam sprawy z Arturem - powie.

A jednak ciotka dopnie swego i choć bez Izy, msza za duszę prześladowcy rodziny Izy i Marcina odbędzie się w 1489 odcinku "M jak miłość". Tłumów nie będzie, ale ksiądz powie piękne słowa dla psychopaty...

- Dzisiejsza msza odbędzie się w intencji naszego brata Artura. Módlmy się o jego rychły powrót do domu. Módlmy się o wiarę i siłę dla najbliższych Artura. Aby nie tracili nadziei na jego odnalezienie. I w tym momencie do kościoła w 1489 odcinku "M jak miłość"wejdzie... Kamil! - Panie Boże wszechmogący, z ufnościa błagamy, abyś otaczał swoja opieką Artura i czuwał nad nim. Amen.

Czytaj więcej: M jak miłość, odcinek 1489: Olewicz ostrzeże Olka, że popełnił błąd! Wykopie zwłoki Artura - ZWIASTUN

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze