M jak miłość, odcinek 1489: Ciało Artura odnalezione! Pies sąsiada Olewicza wywęszy zwłoki w lesie

2020-01-27 13:24 jkk
M jak miłość, odcinek 1489: Ciało Artura odnalezione! Pies sąsiada Olewicza wywęszy zwłoki w lesie
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1489: Ciało Artura odnalezione! Pies sąsiada Olewicza wywęszy zwłoki w lesie

W 1489 odcinku "M jak miłość" stanie się to, czego Olek (Maurycy Popiel) boi się najbardziej: ciało Artura (Tomasz Ciachorowsk) zostanie odnalezione! Jak często bywa w takich sprawach, zwłoki Artura ujrzą światło dzienne przez... przypadek! Czy Olewicz (Tomasz Dedek) będzie miał z tym coś wspólnego? Poniekąd - zwłoki Artura wywącha w 1489 odcinku "M jak miłość" pies jego sąsiada, Waldka (Marian Krawczyk)...

"M jak miłość" odcinek 1489 - wtorek, 28.01.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1489 odcinku "M jak miłość" na trop zabójstwa psychopaty wpadnie sąsiad Olewicza. To on, w trakcie porannego spaceru z psem trafi na miejsce, w którym Olek za płytko zakopał ciało Artura!

- Coś ty tam wyniuchał? - zainteresuje się Waldek.

Pies Waldka, Borys na porannym spacerze ze swoim panem w 1489 odcinku "M jak miłość" obwąchiwać miejsce, w którym Olek zakopał ciało Artura. Prawda wyjdzie już w 1489 odcinku "M jak miłość"na jaw?

Kamil (Marcin Bosak), który podjudzony przez ciotkę (Agata Rzeszewska) Artura, również złapie trop w sprawie śmierci Artura. Czy będzie miał szansę jako pierwszy dociec prawdy! Czy z niej skorzysta i ostatecznie pogrąży Olka?

- Słuchaj, tam w lesie jest taka brzezinka, kojarzysz? - zapyta Waldek Olewicza w 1489 odcinku "M jak miłość". - Mój pies coś tam wyniuchał. Nie mogłem go utrzymać. Muszę wziąć saperkę i sprawdzić.

- Waldek, nie wygłupiaj się, co ty będziesz z saperką po lesie biegał? To pewnie jakaś sarna padła, albo dzik - Olewicz będzie próbował powstrzymać sąsiada. - Zamiast na ryby padliny będziesz szukał?

I choć będzie wyglądało na to, że Olewicz w 1489 odcinku "M jak miłość" jest całkowicie po stronie Chodakowskiego, zwłoki Artura zostaną odkopane! Niedawny szantażysta Olka nie zdoła powstrzymać ciekawości sąsiada Waldka... Czy Olek zostanie wezwany na policję i będzie musiał uciekać?

M jak miłość, odc. 1489. wędkarz Waldek (Marian Krawczyk)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odc. 1489. wędkarz Waldek (Marian Krawczyk)
M jak miłość, odc. 1489. wędkarz Waldek (Marian Krawczyk)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odc. 1489. wędkarz Waldek (Marian Krawczyk)
M jak miłość, odc. 1489: pies Waldka (Marian Krawczyk), Borys
Autor: TVP/VOD
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze