M jak miłość, odcinek 1488: Tragiczny koniec Julki. Odejdzie na zawsze po wypadku!

2020-01-11 7:20 jkk
M jak miłość, odcinek 1488: Ostatnie pożegnanie Julki. Tragiczny wypadek rozdzieli ją na zawsze z Pawłem!
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1488: Ostatnie pożegnanie Julki. Tragiczny wypadek rozdzieli ją na zawsze z Pawłem!

W 1488 odcinku "M jak miłość" Julka (Joanna Kuberska) i Paweł (Rafał Mroczek) rozstaną się na zawsze! Przypadkowe spotkanie na ulicy rozpocznie dramat, który utnie tę znajomość! I choć Paweł stanie na wysokości zadania i w obliczu rodzinnej tragedii Julki będzie ją wspierał, ona odrzuci jego pomoc i wyjedzie z Grabiny! Czy Paweł zrozumie, że stracił miłość swojego życia i kompletnie załamie się? Przekonamy się po ostatecznym pożegnaniu dawnych kochanków w 1488 odcinku "M jak miłość".

​"M jak miłość" odcinek 1488 - poniedziałek, 27.01.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1488 odcinku "M jak miłość" Paweł wpadnie na Julkę przypadkowo i usłyszy jej dramatyczną rozmowę przez telefon. Julka dowie się, że jej mama miała poważny wypadek trafiła do szpitala! Czy Paweł stanie u jej boku?

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1490: Małgosia wróci i odbierze Joasi dzieci! Nina ją ściągnie z USA?

Tak, Zduński zrobi wszystko, aby wesprzeć Julkę w trudnym momencie 1488 odcinka "M jak miłość". Natychmiast zawiezie byłą narzeczoną do kliniki. Na miejscu dowiedzą się od ojca Julki, że jej matka została potrącona przez samochód! Czy tak dramatyczna chwila będzie dobrym momentem na ponowne zbliżenie się pary do siebie?

Będzie wyglądało na to, że zagubiony uczuciowo i skonfliktowany z rodziną Paweł będzie chciał skorzystać z okazji w 1488 odcinku "M jak miłość". Jednak i Julka zorientuje się, że sytuacja jest na tyle poważna, a ona osłabiona emocjami, że może stracić czujność... I wyrzuci Pawła ze szpitala!

W 1488 odcinku "M jak miłość"Julka powie byłemu kochankowi, że wyraźnie nie życzy sobie jego obecności, bo nie chce ponownego zbliżenia. Czy Julka i Paweł jeszcze spotkają się, zanim Julka na zawsze opuści Grabinę?

Zobacz koniecznie: Mikołaj Roznerski zastąpi Artura Żmijewskiego w Ojcu Mateuszu! Zrezygnuje z roli Marcina w M jak miłość?

Tak, w 1488 odcinku "M jak miłość" będziemy świadkami ostatniej rozmowy Pawła i Julki. Ona powie mu, że odeszła z pracy i wyjeżdża pomóc ojcu i bratu w prowadzeniu rodzinnej firmy w Janowie.

Jak Paweł zniesie ostateczne pożegnanie z - być może - największą miłością swojego życia? Przekonamy się od 1488 odcinka "M jak miłość" 

Najnowsze