M jak miłość, odcinek 1488: Smutne pożegnanie Julki. Ostatnie wyznanie sprawi Pawłowi ogromny ból - WIDEO

2020-01-27 15:26 Ag
M jak miłość, odcinek 1488: Ostatnie wyznanie Julki. Paweł nie będzie mógł tego znieść
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1488: Ostatnie wyznanie Julki. Paweł nie będzie mógł tego znieść

Julka (Joanna Kuberska) odejdzie z "M jak miłość" w dramatycznym momencie swojego życia. Wypadek matki Julki, Haliny (Małgorzata Bogdańska) w 1488 odcinku "M jak miłość" skłoni byłą dziewczynę Pawła (Rafał Mroczek) do wyjazdu do rodzinnego Janowa. Pożegnanie Julki z Pawłem będzie wzruszające dla obojga, a jej ostatnie wyznanie sprawi, że Zduński zacznie żałować, że nie potrafił jej pokochać wystarczająco mocno, żeby wziąć ślub, mieć dziecko i założyć rodzinę. Zobaczcie ZWIASTUN "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1488 - poniedziałek, 27.01.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1488 odcinku "M jak miłość" ostatni raz na ekranie i u boku Pawła pojawi się jego była ukochana, Julka Kryszak. Na początku października zeszłego roku Joanna Kuberska odeszła z "M jak miłość", ale jej bohaterka nie zostanie uśmiercona! Scenarzyści zdecydowali, że wyjdzie z Warszawy do rodzinnego Janowa, żeby zapomnieć wreszcie o Zduńskich.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1492: Piotrek zobaczy Kingę i Pawła razem! To źle się skończy dla Zduńskich

Odejście Julki w 1488 odcinku "M jak miłość" będzie związane z wypadkiem jej matki. Halina Kryszak ranna trafi do szpitala, a Paweł wesprze swoją byłą w trudnych chwilach. Nie tylko będzie przy niej w szpitalu, ale także później odwiezie ją do Janowa. Na szczęście mama Julki przeżyje.

Podczas pożegnanie z Pawłem w 1488 odcinku "M jak miłość" Julka wyjaśni, że jej wyjazd nie ma związku z ich rozstaniem. Ale prawda będzie zupełnie inna, bo dziewczyna wciąż nie zdoła wyrzucić go ze swojego serca.

Ostatnie chwile Julki i Pawła w 1488 odcinku "M jak miłość" będą bardzo emocjonujące dla obojga. Ale tylko Julka z trudem powstrzyma łzy żegnając się na zawsze ze Zduńskim. - Jesteśmy w kontakcie... Pamiętaj, że zawsze możesz na mnie liczyć. I to nie są puste słowa... - zapewni ją Paweł.

Jednak nie na to liczyła Julka, która marzyła przecież o ślubie i dziecku z ukochanym. W 1488 odcinku "M jak miłość" wyzna Pawłowi, że dopiero teraz zrozumiała, że to naprawdę koniec. - Wiesz Paweł, wydaje mi się, że dlatego było nam tak trudno w ostatnim czasie, bo nie daliśmy sobie czasu na pożegnanie. Może to ja nie byłam na nie gotowa? W każdym razie już jestem...
- Coś się kończy, coś zaczyna...
- Właśnie... Trzymaj się. Powodzenia...

Czuły pocałunek w policzek w 1488 odcinku "M jak miłość" zakończy wątek miłości Julki i Pawła. W drodze do Warszawy Zduński zacznie wspominać wszystkie piękne momenty z Julką. I pożałuje, że nie potrafił jej wystarczająco pokochać, że nie była miłością jego życia.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1488: Julka wyzna Pawłowi całą prawdę! Będzie w ciąży?

M jak miłość, odcinek 1488: Julka (Joanna Kuberska), Paweł (Rafał Mroczek)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1488: Julka (Joanna Kuberska), Paweł (Rafał Mroczek)
M jak miłość, odcinek 1488: Julka (Joanna Kuberska), Paweł (Rafał Mroczek)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1488: Julka (Joanna Kuberska), Paweł (Rafał Mroczek)
M jak miłość, odcinek 1488. Paweł (Rafał Mroczek)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1488. Paweł (Rafał Mroczek)
Najnowsze