M jak miłość, odcinek 1488: Paweł i Julka w szpitalu po tragicznym wypadku. Kto umrze? - ZWIASTUN

2020-01-22 15:16 Ag
M jak miłość, odcinek 1488: Paweł i Julka w szpitalu po tragicznym wypadku. Kto umrze? -
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1488: Paweł i Julka w szpitalu po tragicznym wypadku. Kto umrze? -

W 1488 odcinku "M jak miłość" los znów połączy Pawła (Rafał Mroczek) i Julkę (Joanna Kuberska), a wypadek, który wydarzy się w rodzinie byłej dziewczyny Zduńskiego przesądzi o ich wspólnej przeszłości. Do tragedii dojdzie kiedy matka Julki (Małgorzata Bogdańska) trafi do szpitala po tym jak potrąci ją samochód. Julka w 1488 odcinku "M jak miłość" będzie umierała ze strachu o życie mamy. Paweł pomoże jej w trudnej chwili i otoczy opieką, ale Julka go odtrąci. Zobaczcie ZWIASTUN 1488 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1488 - poniedziałek, 27.01.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1488 odcinku "M jak miłość" Julka dostanie dramatyczne wieści o swojej mamie! Okaże się, że pani Kryszak miała wypadek - wpadła pod samochód na ulicy. Świadkiem rozmowy Julki z ojcem (Bogdan Kalus) będzie Paweł, który zaproponuje byłej dziewczynie, że zawiezie ją do szpitala.

Roztrzęsiona Julka skorzysta z pomocy Pawła, ale w 1488 odcinku "M jak miłość" da mu wyraźnie do zrozumienia, że nie chce, żeby się do niej zbliżał. Zduński przyjmie jej decyzję ze smutkiem. Nie będzie jednak w stanie nic zrobić, żeby Julkę zatrzymać, bo przecież rozstali się z powodu różnych planów na przyszłość - jej marzeń o dziecku, ślubie, rodzinie!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1488: Julka wyzna Pawłowi całą prawdę! Będzie w ciąży?

Tragiczny wypadek matki 1488 odcinku "M jak miłość" tylko utwierdzi ją w przekonaniu, że powinna zmienić swoje życie, wrócić do rodziny do Janowa. Ostatecznie pożegna się z Julką, która tego samego dnia odejdzie z "Bistro za rogiem" i wyjedzie z Warszawy.

- To jest mój ostatni dzień w pracy... Już jakiś czas temu. podjęłam tę decyzję... Kinga nie była zachwycona, ale poszła mi na rękę. Firma taty całkiem nieźle się rozkręca, ale ojcu i Jarkowi przydałoby się jakieś wsparcie.. - wyjaśni Zduńskiemu, ale on jej nie uwierzy. W 1488 odcinku "M jak miłość" będzie niemal pewny, że Julka odchodzi przez niego!

- Zdecydowałaś się odejść z pracy ze względu na mnie? - zapyta wprost. 

-To trochę bardziej skomplikowane... Ale teraz... to jest już bez znaczenia. Muszę się spakować i jadę...

Na szczęście w 1488 odcinku "M jak miłość" matka Julki przeżyje. Jej stan będzie poważny, ale lekarzom uda się ją uratować. W szpitalu Paweł ostatni raz spotka się ze swoim niedoszłym teściem, Kryszakiem, który znów podziękuje mu za wszystko, co zrobił dla ich rodziny.

A Julka żegnając się z Pawłem w 1488 odcinku "M jak miłość" doda jeszcze: - Dlatego było nam tak trudno, bo nie daliśmy sobie czasu na pożegnanie... Teraz jednak wszystko będzie jasne, a ich związek ostatecznie dobiegnie końca. 

Sprawdź też: Lilka z M jak miłość zdradza kto ją zgwałcił! Tożsamość gwałciciela zaskoczy wszystkich. Wywiad z Moniką Mielnicką - WIDEO

Widzowie ostatni raz zobaczą Joannę Kuberską właśnie w 1488 odcinku "M jak miłość". Aktorka już na początku października odeszła z serialu po trzech latach na planie.

Najnowsze