M jak miłość odcinek 1487 - opis, streszczenie: Mateusz szuka gwałciciela Lilki

2020-01-21 14:05 oprac. Ag
M jak miłość, odcinek 1487: Lilka (Monika Mielnicka), Mateusz (Krystian Domagała)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1487: Lilka (Monika Mielnicka), Mateusz (Krystian Domagała)

"M jak miłość" odcinek 1487 w TVP2 we wtorek, 21.01.2020, o godz. 20.55. "M jak miłość" odc. 1487 - streszczenie: Mateusz próbuje wspierać Lilkę. Dziewczyna jest na skraju załamania i coraz częściej sięga po leki nasenne. Do tego z przerażeniem zaczyna myśleć o tym, że mogła zajść w ciążę. Jednocześnie nie zamierza iść do lekarza czy szukać pomocy u psychologa. Zdesperowany Mostowiak postanawia na własną rękę wytropić gwałciciela.

Rozpoczyna śledztwo. Wypytuje jedną z koleżanek, Ewę, o wydarzenia feralnego wieczoru. Dziewczyna szybko domyśla się, że stało się coś złego. Nie pamięta jednak wielu szczegółów, wspomina jedynie o podejrzanych mężczyznach przy barze. Dzięki kuzynce, która pracuje w lokalu, może jednak załatwić Mateuszowi dostęp do nagrań z monitoringu.

Piotr zabiera Kingę na spacer nad Wisłę. Potem jadą razem do Grabiny. Dzieci zostawiają pod opieką Pawła, któremu ma pomagać Filarska. Kobieta jednak nie zjawia się, gdyż ma problemy z kręgosłupem. Przerażony Zduński zabiera całą gromadkę i jedzie do Grabiny. Nie ma pojęcia, że spotka się tu z bratem i jego żoną.

W efekcie w siedlisku zjawia się cała rodzina Zduńskich. Paweł próbuje przeprosić Kingę za swoje zachowanie na weselu. Ich stosunki jednak pozostają napięte. Rogowski zastawia pułapkę na złodzieja, który kradnie owoce z sadu Mostowiaków.