M jak miłość odcinek 1486 - opis, streszczenie: Marcin dostaje ostrzeżenie od Piotrka. Jego szef do oszust!

2020-01-20 14:22 oprac. Ag
M jak miłość odc. 1486. Marcin (Mikołaj Roznerski)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1486. Marcin (Mikołaj Roznerski)

"M jak miłość" odcinek 1486 w TVP2 w poniedziałek, 20.01.2020, o godz. 20.55. "M jak miłość" odc. 1486 - streszczenie: Po rozmowie z Asią na temat Zosi Michał postanawia wesprzeć nastolatkę i organizuje rodzinny obiad. Chodakowska zaprasza także Jacka i w efekcie zakochani dochodzą do porozumienia. Nina wychodzi ze szpitala. Leszek otacza ją opieką, zaniedbując pracę, co nie podoba się jego ojcu.

Tymczasem Nina znów nachodzi Asię. Grozi, że odbierze sobie życie, jeśli rywalka nie zostawi Krajewskiego w spokoju. Ich rozmowę słyszy Wojtek. Wstrząśnięty chłopiec mówi o wszystkim Michałowi. Ostrowski jedzie do biznesmena i robi mu awanturę.

W efekcie wściekły Leszek kolejny raz próbuje uświadomić byłej kochance, że nigdy do niej nie wróci. Po jego wyjściu dziewczyna łyka tabletki nasenne.

Marcin spotyka w biurze Góreckiego, dawnego partnera Krajewskiego seniora, który teraz jest z nim w konflikcie. Nabiera podejrzeń, że szef jest zamieszany w nielegalne interesy. Niebawem dzwoni do niego Piotr. Ostrzega, by nie podpisywał żadnych dokumentów. Górecki chce bowiem pozwać Roberta. Marcin mówi o wszystkim Izie i matce. Na wieść o tym Aleksandra zrywa z Krajewskim.