M jak miłość, odcinek 1483: Ślub Magdy z Andrzejem zrani jej ojca. Marszałek potępi wybór córki! - ZDJĘCIA

2019-12-25 15:26 jkk
Anna Mucha wyszła za mąż
Autor: materiały prasowe Anna Mucha wyszła za mąż

W 1483 odcinku "M jak miłość", w dniu swojego ślubu Magda (Anna Mucha) i Andrzej (Krystian Wieczorek) podpadną mocno jej ojcu. Wojtek Marszałek (Emilian Kamiński) nie będzie w stanie zaakceptować wyboru Magdy. Zwłaszcza Andrzej będzie miał twardy orzech do zgryzienia, bo przyszły teść zagrozi, że może go nawet zabić! A wszystko to za sprawą odważnej, bezkompromisowej decyzji Magdy... Czy Wojtek przełknie postanowienie Magdy i udzieli błogosławieństwa parze młodej? Przekonamy się w 1483 odcinku "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1483 - we wtorek 7.01.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Andrzej w 1483 odcinku "M jak miłość" powita swoją narzeczoną słowami: - Cześć, Budzyńska! Magda dopiero się obudzi, więc nie do końca będzie wiedziała co się dzieje. A zadzieje się dużo, bo - jak donosi "Świat Seriali" do akcji już za chwilę wkroczy jej ojciec!

- Do mnie mówisz? - zapyta jeszcze zaspana Chodakowska. - Do ciebie - potwierdzi jej narzeczony. - Cieszę się, że przyjmiesz moje nazwisko. I tak miło zacznie się dzień ślubu Magdy i Andrzeja w 1483 odcinku "M jak miłość". I bardzo dobrze, bo do łatwych nie będzie on należał...

- Ja też, ale mój ojciec mniej i myślę, że przez to mu podpadłeś - przytomnie już odpowie Magda, dając tym samym sygnał, że właśnie nadciągają kłopoty.

I faktycznie, w tym momencie 1483 odcinka "M jak miłość", jak wywołany do tablicy, w drzwiach pojawi się ojciec Magdy

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1483: Kinga nie przyzna się Piotrkowi do zdrady! Pocałunek z Pawłem zniszczy ich rodzinę?

- Bedzie ostra gadka w stylu włoskim. Powodzenia, kotku - rzuci Magda i zostawi panów samych Wówczas Wojtek, faktycznie przemówi 1483 odcinku "M jak miłość" niczym mafiozo! I od razu przejdzie do rzeczy: - Powinieneś o czymś wiedzieć. Magda to źrenica mojego oka. Zrobiłbym dla niej wszystko, Mógłbym dla niej nawet zabić, gdyby na przykład ktoś ją skrzywdził albo unieszczęśliwił. Mówię o tobie i chce cie ostrzec, że od dziś będę cie uważnie obserwował!

- Będę miał się na baczności - odpowie poważnie Budzyński.

Zobacz także: M jak miłość. Janek oświadczy się Soni, bo już nie będzie go chciała - WIDEO

Czy ta rozmowa uspokoi ojca Magdy i nie będzie on przeszkadzał w ślubnej ceremonii? Zobaczymy już w 1483 odcinku "M jak miłość".

Anna Mucha wyszła za mąż
Autor: materiały prasowe Anna Mucha wyszła za mąż
Anna Mucha wyszła za mąż
Autor: materiały prasowe Anna Mucha wyszła za mąż
Najnowsze