M jak miłość. Janek oświadczy się Soni, bo już nie będzie go chciała - WIDEO

2019-12-10 16:12 jkk
M jak miłość. Janek oświadczy się Soni, bo już nie będzie go chciała - WIDEO
Autor: TVP/VOD M jak miłość. Janek oświadczy się Soni, bo już nie będzie go chciała - WIDEO

W najbliższych odcinkach "M jak miłość" Janek (Tomas Kollarik) przeżyje mocny wstrząs... i oświadczy się Soni. Wprawdzie gwiazdy "M jak miłość", grające Janka i Sonię (Barbara Wypych) starają się być bardzo tajemnicze, ale jej wymsknęło się kilka słów na temat ślubu... Czy faktycznie na Janka zadziała klasyczna zazdrość i zrozumie, jaki skarb ucieka mu sprzed nosa? Gwiazdy "M jak miłość" zdradzają, że tak... Będą oświadczyny Janka i ślub z Sonią?

M jak miłość. Czy Janek zdąży zatrzymać Sonię? Ona już woli innego!

W kolejnych odcinkach "M jak miłość" zobaczymy kompletną zmianę sytuacji: Janek zabiega o Sonię, a ona ma go w nosie! Co gorsze, jeszcze jawnie romansuje z innym (Jakub Kucner)!

Czy gwałtowny zwrot akcji i umizgi Janka wobec Soni doprowadzą nieszczęśliwą miłość do szczęśliwego finału? Nie wiemy tego na pewno, ale gwiazdy "M jak miłość" uchyliły rąbka tajemnicy w "Kulisach M jak miłość".

- Miałem ochotę na spacer z tobą - powie Janek Sonie w 1480 odcinku "M jak miłość". Czy po długich staraniach Janka i randce z  Rafałem ona w końcu się na ten spacer wybierze?

- Żeby Sonia zaufała na nowo Jankowi musi wyraźnie czuć, że relacja miedzy nim a Ulą zdecydowanie słabnie i dostrzegam tutaj taki potencjał - komentuje tajemniczo w "Kulisach M jak miłość" Wypych z pięknym uśmiechem.

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1483: Kinga nie przyzna się Piotrkowi do zdrady! Pocałunek z Pawłem zniszczy ich rodzinę?

Ostatecznie, wieczorny spacer w blasku księżyca starającego się Janka i Soni odbędzie się w najbliższych odcinkach "M jak miłość". Czy to właśnie wtedy Janek padnie przed cierpliwą policjantką na kolana i poprosi o rękę?

- Jesteś tutaj, żeby zapomnieć o Uli - zarzuci Sonia Jankowi blasku księżyca.

- Nie - odpowie jej bardzo zdecydowanie Janek.

Zobacz koniecznie: M jak miłość, odcinek 1477: Iza w ciąży? Andrzejek zauważy, że ukochana Marcina wygląda inaczej! - WIDEO

I jak mówi sama odtwórczyni roli Soni w "Kulisach M jak miłość": - Być może w końcu wydarzy się jakiś przełom? Sonia marzy o szczęśliwym domu, rodzinie. I ma nadzieję, że właśnie tym kochającym, czułym mężem będzie Janek, więc...Bardzo proszę państwa bardzo serdecznie trzymać kciuki za te relację.

Czy Janek wytrwa w nowo odkrytym uczuciu do ślicznej i kochającej go policjantki, czy jednak poszuka sobie innego pocieszenia po Uli? Zobaczymy w najbliższych odcinkach "M jak miłość".

Najnowsze