M jak miłość, odcinek 1477: Iza w ciąży? Andrzejek zauważy, że ukochana Marcina wygląda inaczej! - WIDEO

2019-12-11 17:12 Ag
M jak miłość, odcinek 1477: Iza w ciąży? Andrzejek zauważy, że ukochana Marcina wygląda inaczej! - WIDEO
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1477: Iza w ciąży? Andrzejek zauważy, że ukochana Marcina wygląda inaczej! - WIDEO

Czy w "M jak miłość" Iza (Adriana Kalska) będzie w ciąży? W 1477 odcinku "M jak miłość" Marcin (Mikołaj Roznerski) zabierze ukochaną i dzieci: Szymka (Staś Szczypiński) i Maję (Laura Jankowska) do Grabiny. W letniej, wiejskiej scenerii rodzina Chodakowskich wreszcie zapomni o ostatnim koszmarze, a Andrzejek (Tomasz Oświeciński) zauważy, że Iza wygląda promiennie. Zupełnie jakby była w ciąży! Czy przewidywania przyjaciela Marcina w 1477 odcinku "M jak miłość" się spełnią. Zobaczcie sceny z Izą, Marcinem i dziećmi!

"M jak miłość" odcinek 1477 - wtorek, 10.12.2019, o godz. 20.55 w TVP2

Rodzinny wyjazd Izy i Marcina do Grabiny w 1477 odcinku "M jak miłość" będzie zwiastował ciążę i trzecie dziecko? Coś będzie na rzeczy, bo nawet Andrzejek zorientuje się, że Iza ostatnio wprost rozkwita, promienieje szczęściem, jak jego ciężarna żona Marzenka (Olga Szomańska). Przyjaciel Chodakowskiego wprost nie będzie mógł oderwać wzroku od jego narzeczonej.

A Marcin w 1477 odcinku "M jak miłość" w końcu pośle mu rozbawione spojrzenie: - Co ty się tak przyglądasz mojej żonie, co? - zapyta jakby on i Iza byli już po ślubie. - Nic, tak się zastanawiam co taka piękna kobieta robi z takim gościem jak ty!
- Też się zastanawiam... - stwierdzi Marcin.- Ale widzę, że już jest dużo lepiej...
- Tak, Grabina jej służy. Tu jest takie powietrze, zresztą sam o tym coś wiesz... Marzenka też widzę kwitnąco w ciąży... -
doda Chodakowski.

Patrz też: M jak miłość. Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska już po ślubie. Pokazali ZDJĘCIE ze ślubu Izy i Marcina

Co prawda w 1477 odcinku "M jak miłość" widzowie jeszcze nie będą nic wiedzieli o ciąży Izy, a tym bardziej Marcin, ale zakochani postanowią wreszcie wziąć tak długo odkładany ślub. Podczas romantycznego spaceru, nad rzeką na pomoście Marcin złoży ukochanej pewną propozycję. - Skoro w tej Grabinie tak pięknie, to może tutaj weźmiemy ślub...
- Jaki ślub? - zapyta przekornie Iza. - Nie mów, że już się rozmyśliłaś?

Iza zacznie flirtować z narzeczonym, by nieco podkręcić atmosferę ich randki o zachodzie słońca. - Nie wiem, chyba musisz mnie jeszcze raz bardzo ładnie poprosić - szepnie roześmiana. - Jeszcze raz? Tak ładnie? - Marcin od razu zacznie całować ukochaną. - Może być?

- Jeszcze się zastanawiam... - doda, ale będzie pewna, że chce wyjść za niego za mąż. Nawet tu i teraz! Na ślub Izy i Marcina w "M jak miłość" trzeba będzie jednak jeszcze trochę poczekać.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1483: Paweł pocałuje Kingę! Piotrek nie dowie się o zdradzie żony