M jak miłość, odcinek 1481: Łukasz wróci do Polski! Poświęci Katię dla chorej Marty

2019-12-23 20:53 Ag
M jak miłość. Marta (Dominika Ostałowska), Łukasz (Jakub Józefowicz)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Marta (Dominika Ostałowska), Łukasz (Jakub Józefowicz)

Czy Marta (Dominika Ostałowska) z "M jak miłość" przeżyje, a Łukasz (Jakub Józefowicz) dowie się o chorobie matki? Widzowie mogą odetchnąć z ulgą, bo Marta nie umrze. Wkrótce w 1481 odcinku "M jak miłość" wyjdzie ze szpitala, bo jej stan poprawi się na tyle, że lekarze pozwolą jej wrócić do domu. Właśnie wtedy z Gruzji wróci też Łukasz, który na wieść o ciężkim stanie matki postanowi troskliwie się nią zaopiekować. Co więcej, w 14781 odcinku "M jak miłość" Łukasz zamieszka nawet z Martą, by mieć na nią oko.

"M jak miłość" odcinek 1481 - poniedziałek, 30.12.2019, o godz. 20.55 w TVP2

Co będzie dalej w "M jak miłość" z chorą Martą? Czy cierpiącą na niewydolność nerek Wojciechowską czeka przeszczep? A może leczenie w szpitalu da jej szansę na wyzdrowienie? W 1481 odcinku "M jak miłość" okaże się, że u Marty nastąpiła poprawa i może wyjść ze szpitala. Dobre wieści zbiegną się w czasie z powrotem do Polski jej syna.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1483: Skandal na ślubie Magdy i Andrzeja! Kamil porwie pannę młodą

Łukasz zwierzy się chorej matce, że nie odnalazł Katii (Joanna Jarmołowicz) w Gruzji. Tym samym w 1481 odcinku "M jak miłość" utwierdzi się w przekonaniu, że ojciec Katii, Otar (David Gamtsemlidze), go okłamał i dziewczyny wcale tam nie ma. Wojciechowski zacznie obarczać chorą Martę swoimi problemami, ale jednocześnie zapewni jej opiekę.

Syn odbierze Martę ze szpitala i w 1481 odcinku "M jak miłość" oświadczy, że wprowadzi się do jej mieszkania, by się nią zająć w chorobie. Chłopak zrozumie, że w tak trudnej sytuacji musi wszystko poświęcić dla matki. Jak podaje "Świat Seriali" Marta także uświadomi sobie, że Łukasz największe życiowe zakręty ma już za sobą i bardzo się zmienił, wreszcie wydoroślał.

Właśnie ze względu na poświęcenie Łukasza w 1481 odcinku "M jak miłość" zaraz po wyjściu ze szpitala Marta zdobędzie się na wspaniały gest. Odwiedzi Otara i poprosi go, by dał szansę jej synowi i wyjawił miejsce pobytu Katii. Zapewni, że jej syn popełnił błąd, ale zasługuje na wybaczenie. Porywczy Gruzin przepędzi jednak matkę Łukasza!

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1482: Joasia w ciąży? Ojciec Leszka pierwszy wreszcie pozna prawdę o dziecku Krajewskiego

Najnowsze