M jak miłość, odcinek 1480: Ula zdradziła Bartka z Jankiem! Rozwiodą się? - WIDEO

2019-12-16 7:39 sz
M jak miłość, odcinek 1480: Ula zdradziła Bartka z Jankiem! Rozwiodą się? - WIDEO
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1480: Ula zdradziła Bartka z Jankiem! Rozwiodą się? - WIDEO

Szok! W 1480 odcinku "M jak miłość" Ula (Iga Krefft) przyzna, że zdradziła Bartka (Arkadiusz Smoleński)! Obecny kryzys w małżeństwie Lisieckich w dużej mierze spowodowany jest przez Janka (Tomas Kollarik), o którego Bartek jest piekielnie zazdrosny. Czy wydarzenia z 1480 odcinka "M jak miłość" sprawią, że nawet terapia nie uratuje ich związku? Sprawdź, co Ula powie Bartkowi w serialu "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1480 - poniedziałek, 23.12.2019, o godz. 20.55 w TVP2

Bartek i Ula z serialu "M jak miłość" są coraz bliżej rozwodu. W 1480 odcinku Lisiecka podejmie jeszcze jedną próbę przemówienia ukochanemu do rozsądku. Wie, że kocha tylko jego, jednak Bartek wciąż jest przekonany, że Janek stanowi zagrożenie dla ich miłości.

- Wiesz, wielu osobom to pomaga i… ja już rozmawiałam z tą terapeutką, wstępnie zaklepałam termin… tylko muszę go potwierdzić!(…) - powie Ula po przyjeździe do Jonkowic, gdzie skrywa się mąż. Zarządzi terapię dla par, która ma uratować ich małżeństwo. - Nie chcę cię stawiać pod ścianą, nie o to chodzi, ale ta babka ma napięte terminy, jest dobra, to i klientów sporo… Następny wolny termin dla nowej pary ma dopiero pod koniec września… - doda.
- To niczego nie zmieni… że będziemy rozmawiać o tym z obcą kobietą. Mówienie nie zmieni mojej przeszłości… ani tym bardziej tego, co czujesz do Janka! - Bartek w 1480 odcinku "M jak miłość" okaże się nieugięty. W końcu Ula przyzna się do zdrady! Zobacz wideo i czytaj dalej.

NIE PRZEGAP >>> M jak miłość. Wielka metamorfoza Uli po rozstaniu z Bartkiem. A będzie jeszcze gorzej!

- Ile razy mam powtarzać, że twoja przeszłość nie ma dla mnie żadnego znaczenia? A Janek… coś było na rzeczy. Nie, nie zdradziłam cię! Chociaż tak… bo myślałam o nim i zastanawiałam się, co by było, gdyby… - Ula wiedząc, że rani Bartka mówiąc wprost, że myślała o małżeństwie i seksie z Jankiem, zamilknie. - Ale teraz nie mam już żadnych wątpliwości. I bardzo chcę ratować nasze małżeństwo…- wyzna w 1480 odcinku "M jak miłość". Jak Bartek zareaguje na oficjalne potwierdzenie, że Ula zdradziła jego uczucia? Czy pomimo wszystko zgodzi się na terapię?

Czytaj >>> Ula odejdzie z M jak miłość? Iga Krefft ujawniła swoje plany na przyszłość


- Nie wiem, jaką podejmiesz decyzję... ale chcę, żebyś wiedział jedno… że tak strasznie za tobą tęsknię... tak bardzo, że aż trudno mi oddychać… - doda ukochana w 1480 odcinku. Mamy nadzieję, że po takim wyznaniu Ula i Bartek z "M jak miłość" nareszcie dojdą do porozumienia!

Najnowsze