Ula odejdzie z M jak miłość? Iga Krefft ujawniła swoje plany na przyszłość

2019-12-09 13:31 Ag
Ula odejdzie z M jak miłość? Iga Krefft ujawniła swoje plany na przyszłość
Autor: MTL Maxfilm Ula odejdzie z M jak miłość? Iga Krefft ujawniła swoje plany na przyszłość

Czy Ula, którą w "M jak miłość" gra Iga Krefft pożegna się z serialem? Ostatnio ta bohaterka przechodzi trudne chwile, a jej małżeństwo z Bartkiem (Arkadiusz Smoleński) może nie przetrwać. Jak zakończy się wątek Uli i Bartka? Widzów czekają spore emocje, a napięcie wokół losów tej pary podsyca sama aktorka. Iga Krefft w ostatnim wywiadzie przyznała, że wyjeżdża z Polski i robi sobie dłuższą przerwę od "M jak miłość". Czy to oznacza, że Ula odjedzie z serialu?

Co będzie z Ulą i Bartkiem w "M jak miłość"? Rozwód dojdzie do skutku?

Czy w "M jak miłość" Ula i Bartek się rozwiodą? Ich małżeństwo skończy się w dramatycznych okolicznościach z powodu zazdrości o Janka (Tomas Kollarik) i kryminalnej przeszłości Lisieckiego? A może Ula przekona Bartka, żeby do niej wrócił?

To wszystko wyjaśni się dopiero w nowych odcinkach "M jak miłość" na początku 2020 roku. Dobra wiadomość jest taka, że w 1480 odcinku "M jak miłość" Ula zaciągnie męża na terapię dla par, która będzie krokiem do przodu, by zakończyć kryzys w ich związku. Ale nawet sama aktorka z "M jak miłość" nie wie jak potoczą się dalej losy Uli i Bartka. Na pewno jej bohaterka będzie walczyć o to małżeństwo.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1483: Skandal na ślubie Magdy i Andrzeja! Kamil porwie pannę młodą

- Ula już zrozumiała, że nie chce być z Jankiem i musi ratować swoje małżeństwo. Teraz zacznie o nie walczyć, choć przeszłość Bartka może im w tym przeszkadzać. Trzymam kciuki za Ulę, żeby to małżeństwo przetrwało - powiedziała Iga Krefft w rozmowie z magazynem "Tele Tydzień".

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1480: Nagły zwrot Uli i Bartka. Po terapii przestaną ukrywać swoje uczucia - WIDEO

Jednocześnie gwiazda "M jak miłość" dodała, że ostatnio głowę zaprząta jej rodzinny dramat, choroba 2-letniej bratanicy Zuzi, która walczy z nowotworem mózgu (CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ >>>). Ujawniła też swoje plany na najbliższą przyszłość. Na początku 2020 roku serialowa Ula robi sobie przerwę od "M jak miłość". Chce odpocząć po intensywnym czasie na planie i pracy nad debiutancką płytą, którą wydała pod pseudonimem "Ofelia".

- W styczniu wyruszam z moim partnerem do Azji, żeby zwiedzić m.in. Indonezję - wyznała aktorka z "M jak miłość".

Kim jest chłopak Igi Krefft? To także aktor, który grał w "M jak miłość", ale zarazem zdolny scenarzysta i reżyser!

Najnowsze