M jak miłość, odcinek 1480: Wielki przełom u Uli i Bartka. Po terapii przestaną ukrywać swoje uczucia - WIDEO

2019-12-08 9:45 sz
M jak miłość, odcinek 1480: Wielki przełom u Uli i Bartka. Po terapii przestaną ukrywać swoje uczucia - WIDEO
Autor: mjakmilosc.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1480: Wielki przełom u Uli i Bartka. Po terapii przestaną ukrywać swoje uczucia - WIDEO

W 1480 odcinku "M jak miłość" Ula (Iga Krefft) i Bartek (Arkadiusz Smoleński) dadzą sobie drugą szansę! Lisiecki w nowych odcinkach "M jak miłość" będzie upierał się przy rozwodzie. Do zrozpaczonej Uli przyjdzie pozew, ale ona tak łatwo się nie podda. W 1480 odcinku "M jak miłość" zaciągnie męża na terapię! Sprawdź, co się wydarzy.

"M jak miłość" odcinek 1480 - poniedziałek, 23.12.2019, o godz. 20.55 w TVP2

W "M jak miłość" Bartek chce rozwodu! Ula w nadchodzących odcinkach nie zamierza się na to zgodzić. Jej mąż zostawił ją po napadzie, na który ją naraził. Nie może też pogodzić się z tym, że wokół nich nadal kręci się Janek (Tomas Kollarik).

Wyprowadzka Lisieckiego wywołała falę spekulacji wśród bliskich. Okazało się, że Ula nie zdradziła partnera, ale to nie wystarczyło, żeby do niej wrócił. W poprzednich odcinkach "M jak miłość" pojechała do jego kryjówki, jednak Bartek okazał się niewzruszony. Wszystko zmieni się w 1480 odcinku "M jak miłość".

CZYTAJ TEŻ >>> M jak miłość, odcinek 1478: Bartek oczerni Ulę przed babcią Barbarą. Powie babci jak żona go zraniła - WIDEO

W nadchodzących odcinkach "M jak miłość" Ula bez żadnego uprzedzenia ze strony Bartka dostanie pozew rozwodowy. Wpadnie w rozpacz! Bliscy postarają się ją wspierać. W 1480 odcinku dziewczyna zarzuci Jankowi, że to wszystko przez niego. Zobaczy to Barbara (Teresa Lipowska), która postanowi poważnie porozmawiać z Bartkiem. 

Po tym wydarzeniu Ula i Bartek w 1480 odcinku "M jak miłość" zdecydują się na terapię dla par. Lisiecki spóźni się na wizytę, czym nieźle przestraszy żonę. Na szczęście w końcu spotkają się z terapeutką w gabinecie. Po pierwszej sesji pójdą razem na kawę... Tam runie mur dzielący zakochanych! Bartek przyzna, że "cholernie tęskni za Ulą".

Najnowsze