M jak miłość, odcinek 1478: Bartek oczerni Ulę przed babcią Barbarą. Powie babci jak żona go zraniła - WIDEO

2019-12-08 12:55 sz
M jak miłość, odcinek 1478: Bartek oczerni Ulę przed babcią Barbarą. Powie babci jak żona go zraniła - WIDEO
Autor: mjakmilosc.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1478: Bartek oczerni Ulę przed babcią Barbarą. Powie babci jak żona go zraniła - WIDEO

W serialu "M jak miłość" Bartek (Arkadiusz Smoleński) i Ula (Iga Krefft) wezmą rozwód? W 1479 odcinku "M jak miłość" Bartek oczerni żonę przed jej babcią! Lisiecki jest rozgoryczony, że Janek (Tomas Kollarik) wciąż jest w ich życiu. Bez żadnego ostrzeżenia Ula dostanie pismo rozwodowe. Czy Barbara (Teresa Lipowska) namówi go do zmiany zdania? Sprawdź, co wydarzy się w 1478 odcinku "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1478 - poniedziałek, 16.12.2019, o godz. 20.55 w TVP2

Małżeństwo Uli i Bartka z serialu "M jak miłość" przechodzi kryzys. Bartek zdecydował, ze będzie lepiej, jeśli zrobią sobie przerwę. Uznał bowiem, że jego przeszłość i obecność Janka w ich życiu są przeszkodą nie do obejścia. Czuje się zraniony i widzi, że Morawski nie odpuszcza sobie byłej kochanki. W nowych odcinkach "M jak miłość" Bartek, wciąż ukrywając się w swoim warsztacie samochodowym, załatwi papiery rozwodowe. Ula będzie załamana! Na tym jednak nie koniec.

SPRAWDŹ >>> M jak miłość, odcinek 1480: Wielki przełom u Uli i Bartka. Po terapii przestaną ukrywać swoje uczucia - WIDEO

W 1478 odcinku "M jak miłość" Bartek wypełznie ze swojej kryjówki. Barbara, widząc kłopoty młodych, zamierza interweniować. Bardzo wspiera wnuczkę i jej partnera.
- Nie mogę się pogodzić z tym, że Ula wciąż myśli o tym Janku! - wyżali się Lisiecki Mostowiakowej. Pokaże, jak bardzo Ula go zraniła i zasugeruje, że to przez jej miłość do Morawskiego nie mogą być razem. Tymczasem Ula nie zamierza dać mu rozwodu. Postanowiła, że to Bartek jest miłością jej życia.

- U partnera trzeba wziąć, jak na szali, jeśli jest więcej zalet, a mniej wad, to przymknąć oko na te wady, bo ty też je masz. Barbara jest optymistką i uważa, że wszystko ma się zmienić na dobre. A skoro się kochają... Dla mnie miłość jest najważniejsza - powiedziała Teresa Lipowska w "Kulisach serialu M jak miłość".

Najnowsze