M jak miłość, odcinek 1474: Bartek przyzna się Jankowi, że skatował Grzelaka! Znów trafi za kratki?

2019-11-20 8:46 jkk
M jak miłość, odcinek 1474: Bartek przyzna się Jankowi, że skatował Grzelaka! Znów trafi za kratki?
Autor: TVP/VOD

W 1474 odcinku "M jak miłość" Bartek (Arkadiusz Smoleński) wyzna policjantowi całą prawdę o pobiciu Grzelaka (Jakub Kornacki)! Czy Janek (Tomas Kollarik) przyjmie jakąś taryfę ulgową, czy wsadzi męża Uli (Iga Krefft) za kraty? Otóż zapowiada się, że będziemy świadkami zawiązania pewnego rodzaju porozumienia, między zakochanymi w tej samej kobiecie mężczyznami... Czy w Janku wygra kochanek, przyjaciel czy policjant przekonamy się w 1474 odcinku "M jak miłość".

M jak miłość, odcinek 1474 - poniedziałek, 2.12.2019, o godz. 20.55 w TVP2

W 1474 odcinku "M jak miłość" Bartek przyzna się Jankowi, że skatował Grzelaka! Znów trafi za kratki? Między Bartkiem a Jankiem odbędzie ostateczna, decydująca o najważniejszych sprawach, rozmowa. Czego będzie dotyczyła?

Najpierw Janek odbierze telefon 1474 odcinku "M jak miłość", z którego będzie wynikało, że sam Grzelak będzie ukrywał przed policją, że został napadnięty i skatowany przez Bartka! Z kolei Bartek będzie nosił w sobie ogromne poczucie winy...

W 1474 odcinku "M jak miłość" Bartek wyzna Andrzejkowi (Tomasz Oświeciński), że sam zgłosi się na policję. A jednak nie zdąży...

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1474 - Tajemniczy mężczyzna w życiu Marysi? Syn milionera?

Morawski uprzedzi 1474 odcinku "M jak miłość" Lisieckiego, że doskonale wie, że to on zaatakował i skatował Grzelaka. I doda coś zupełnie na policjanta nieoczekiwanego: - Na twoim miejscu zrobiłbym to samo.

Czy to właśnie w tym momencie 1474 odcinku "M jak miłość" zawiąże się męskie porozumienie między dwoma kochającymi Ulę mężczyznami?

Najnowsze