M jak miłość, odcinek 1474: Bartek zakpi z Uli! Będzie błagała go, żeby wrócił

2019-11-22 20:50 jkk
M jak miłość, odcinek 1474: Bartek zakpi z Uli! Będzie błagała go, żeby wrócił
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1474: Bartek zakpi z Uli! Będzie błagała go, żeby wrócił

Ula (Iga Krefft) w 1474 odcinku "M jak miłość" prawie padnie na kolana przed mężem (Arkadiusz Smoleński)! Wszystko po to, żeby zapomniał o rozwodzie i wrócił do niej. On jednak będzie twardy jak skała, a nawet zdolny do tego, żeby z niej okrutni zakpić! Czy faktycznie jej odważna propozycja, żeby zaczęli jeszcze raz z dala od wszystkiego co złe, obije się od ściany? Zobaczymy w 1474 odcinku "M jak miłość".

M jak miłość, odcinek 1474 - poniedziałek, 2.12.2019, o godz. 20.55 w TVP2

Ula w 1474 odcinku "M jak miłość" odwiedzi Bartka w warsztacie w Jonkowie. Dzięki długiej i szczerej rozmowie z mężem Ula poczuje, że ich małżeństwo ma jeszcze szanse!

I pewnie dlatego, że Ula poczuje w 1474 odcinku "M jak miłość" miłość i bezpieczeństwo, złoży Bartkowi propozycję wyjazdu na stałe do Australii. On jednak, nie będzie w stanie przyjąć żadnej innej opcji, poza rozstaniem!

Prawdopodobnie to właśnie w 1474 odcinku "M jak miłość" Bartek będzie musiał przejść samego siebie, aby nie poczuć do Uli tego, co czuje naprawdę. A jeszcze bardziej będzie się starał, żeby tego po sobie nie pokazać!

I raczej w 1474 odcinku "M jak miłość" uda mu się to, bo Ula zapyta:

- Co ty wyprawiasz? Przecież się kochamy!

Zobacz koniecznie: M jak miłość. Nowa kochanka Olka? Zagra ją znana tancerka z Tańca z gwiazdami!

Cisza męża zachęci Ulę do złożenia Bartkowi propozycji: - Możemy wyjechać do Australii do mojego ojca - zacznie w 1474 odcinku "M jak miłość" prawie błagać Bartka Ula. Niestety, znów przekona się, że wszystko na nic. 

A Janek (Tomas Kollarik)? Pojedzie z nami? - zapyta Lisiecki żonę.

I kiedy już wypuści z siebie gniew Bartek w 1474 odcinku "M jak miłość" zdobędzie się na wyznanie: - Za bardzo cię kocham, Ula. Dlatego to jedyne wyjście, musimy się rozstać, żebyś się przekonała co naprawdę i do kogo czujesz.

Czy Ula po takiej rozmowie w 1474 odcinku "M jak miłość" podda się, rzuci obu Janka, Bartka, rodzinę Grabinę i zdecyduje się polecieć do Australii? Oznaczałoby to również odejście jej w ogóle z serialu...

A może jednak zrozumie, że 3 miesiące po ślubie warto walczyć o małżeństwo z Bartkiem do samego końca? Przekonamy się śledząc wątek od 1474 odcinka "M jak miłość". 

Najnowsze