M jak miłość. Nowa kochanka Olka? Zagra ją znana tancerka z Tańca z gwiazdami!

2019-11-23 8:28 Ag
M jak miłość. Nowa kochanka Olka? Zagra ją znana tancerka z Tańca z gwiazdami!
Autor: Instagram M jak miłość. Nowa kochanka Olka? Zagra ją znana tancerka z Tańca z gwiazdami!

Olek (Maurycy Popiel) z "M jak miłość" będzie miał kolejną kochankę? U boku młodego Chodakowskiego pojawi się piękna blondynka. Wkrótce do obsady "M jak miłość" dołączy znana tancerka z "Tańca z gwiazdami" Hanna Żudziewicz. Wszystko wskazuje na to, że w nowych odcinkach "M jak miłość" na początku 2020 roku zanosi się na gorące sceny z udziałem Olka. To już pewne, że Olek nie trafi do więzienia!

Czy Olek z "M jak miłość" będzie miał nową kochankę?

Na plan "M jak miłość" wkroczyła Hanna Żudziewicz. Tancerka z "Tańca z gwiazdami", która w jednej z poprzednich edycji wywalczyła Kryształową Kulę z innym popularnym aktorem serialowym - Robertem Wabichem!

Wygląda na to, że teraz gwiazda "Tańca z gwiazdami" próbuje swoich sił jako aktorka. Jak się sprawdzi w "M jak miłość" i czy zostanie w serialu na dłużej? To się dopiero okaże, bo odcinki z jej udziałem widzowie zobaczą najwcześniej za cztery miesiące, czyli w marcu 2020 roku!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1477: Olek uwolni się od szantażysty! Życie żony Olewicza będzie w jego rękach

Wątek Olka i seksownej blondynki rozpocznie się w szpitalu. Nowa bohaterka w "M jak miłość" zgłosi się do doktora Chodakowskiego, znanego ortopedy i chirurga, jako pacjentka. Hanna Żudziewicz na swoim Instagramie uchyliła rąbka tajemnicy:

"Czy ktoś kojarzy mojego nowego lekarza, albo korzystał z jego pomocy ? To był mega ciekawy i pozytywny dzień na planie @mjakmilosc.official . Ciekawi... efekty niedługo" - napisała tancerka.

Co połączy Olka z piękną pacjentką? Do marca może się wiele wydarzyć. Młody Chodakowski ma słabość do atrakcyjnych kobiet. Obecnie w "M jak miłość" jest największym uwodzicielem, który zmienia kochanki jak rękawiczki. Sypiał jednocześnie z Agnieszką (Magdalena Walach) i Agą (Ina Sobala), a już wkrótce znów połączy go romans  z Anetą (Ilona Janyst).

Była kochanka Olka usidli go zaraz po tym jak w 1472 odcinku "M jak miłość" wróci do kraju (CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ >>>)

Na razie nie wiadomo czy Hanna Żudziewicz z "Tańca w gwiazdami" zostanie w "M jak miłość" na dłużej. Jeśli tak, to może oznaczać tylko jedno - Olek znajdzie sobie następną kochankę, która pomoże mu uporać się z traumą po zabiciu Artura.


Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1476: Magda i Andrzej będą mieli dziecko przed ślubem! Drugi raz zostaną rodzicami

Najnowsze