M jak miłość, odcinek 1478: Wielka metamorfoza Uli po rozstaniu z Bartkiem. A będzie jeszcze gorzej!

2019-12-12 10:45 Ag
M jak miłość, odcinek 1478: Wielka metamorfoza Uli cierpiącej po rozstaniu z Bartkiem. A będzie jeszcze gorzej!
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1478: Wielka metamorfoza Uli cierpiącej po rozstaniu z Bartkiem. A będzie jeszcze gorzej!

Ula (Iga Krefft) z "M jak miłość" zmieni się nie do poznania. Rozstanie z Bartkiem (Arkadiusz Smoleński) sprawi, że w 1478 odcinku "M jak miłość" widzowie zobaczą efekty jest zaskakującej metamorfozy. Bartek także pierwszy raz zobaczy żonę, która zaskoczy go zupełnie innym wyglądem i zachowaniem. Mimo, że mąż ją zostawił i nie chce wrócić to w 1478 odcinku "M jak miłość" Ula zdobędzie się na wyjątkowy gest. Szybko jednak pożałuje, bo ukochany doprowadzi ją do rozpaczy.

"M jak miłość" odcinek 1478 - poniedziałek, 16.12.2019, o godz. 20.55 w TVP2

Od rozstania Uli i Bartka w "M jak miłość" minęło już kilka tygodni i wcale nie zanosi się, by młodzi małżonkowie byli znów razem. Wręcz przeciwnie, przypadkowe spotkanie Lisieckich w 1478 odcinku "M jak miłość" dla obojga będzie dość niezręczne. W środku lata w Grabinie powieje bowiem chłodem.

Początkowo Bartek w 1478 odcinku "M jak miłość" nie pozna nawet Uli w znacznie krótszych włosach, jaśniejszych niż zapamiętał z ich ostatniej rozmowy.
- Nowa fryzura... Ślicznie w niej wyglądasz - oceni zachwycony mężczyzna. Ula lekko się zarumieni. - Mam ją od dwóch tygodni, ale nie było z tobą kontaktu, więc... Zostawiłam ci nawet wiadomości. Już się zaczęłam martwić, wszystko ok?

- Dużo roboty... W siedlisku też pewnie młyn - odpowie Bartek. - No wiesz, środek sezonu, ale zawsze tak jest - wyjaśni Ula i po chwili zauważy, że jej mąż bardzo schudł. Zakłopotana jego milczeniem zaprosi ukochanego na kolację, żeby wyciągnąć rękę na pojednanie.

- Nie jesteś na mnie wściekła? - Bartek będzie zaskoczony zaproszeniem. Zwłaszcza po tym, co zrobił za jej plecami, a o czym Ula jeszcze podczas tej rozmowy w 1478 odcinku "M jak miłość" nie będzie wiedziała. - Myślę, że to nie jest dobre określenie i myślę, że powinniśmy próbować rozmawiać... Mimo wszystko... Zastanów się i daj mi znać, proszę...

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1479: Iza ucieknie od Marcina kiedy pozna prawdę o śmierci Artura

Po powrocie do siedliska Ula w 1478 odcinku "M jak miłość" zobaczy pozew o rozwód, który wysłał jej Bartek. Wściekła złoży mężowi wizytę w warsztacie w Jonkowie. Już od wejścia zacznie na niego krzyczeć. - Bartek! Co to ma być? Jakiś żart, bo mało śmieszny, że tak powiem!

Lisiecki uda, że nie wie o czym Ula mówi. - O co ci chodzi?!
- Ty jesteś poważny?! Chcesz rozwodu?!
- O co ci chodzi? Rozmawialiśmy rano, ustaliśmy...

Ale Ula wybuchnie jeszcze bardziej. - O czym niby rozmawialiśmy? Ja o niczym takim z tobą nie rozmawiałam! Będę krzyczeć, bo mam na to ochotę. Jeżeli myślisz, że możesz tak rozwalić nasze życie, nasz związek, to jesteś w błędzie! Chcę, żebyś wiedział, że ja się na rozwód nie zgodzę... Nigdy...

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1483: Paweł pocałuje Kingę! Piotrek nie dowie się o zdradzie żony

Niedługo potem w 1478 odcinku "M jak miłość" Ula jednak zwątpi czy jest sens walczyć o małżeństwo z Bartkiem. - Nic się nie ułoży... Już się z tym pogodziłam. Także dziękuję wam bardzo za wsparcie i już kończę, ogarniam się... Nie chodzi o to, żeby kogoś do czegoś zmuszać - wyzna Marzence (Olga Szomańska) i Andrzejkowi (Tomasz Oświeciński). 

Najnowsze