M jak miłość, odcinek 1480: Sonia uwiedzie Rafała. Odpuści sobie Janka? - WIDEO

2019-12-10 14:28 jkk
M jak miłość, odcinek 1480: Sonia uwiedzie Rafała. Odpuści sobie Janka? - WIDEO
Autor: TVP/VOD M jak miłość, odcinek 1480: Sonia uwiedzie Rafała. Odpuści sobie Janka? - WIDEO

W 1480 odcinku "M jak miłość" Soni (Barbara Wypych) znudzi się czekanie na Janka (Tomas Kollarik) ..i uwiedzie Rafała (Jakub Kucner)! Czy to kolejna taktyka ślicznej policjantki, czy faktycznie będzie miała dość wzdychającego wiecznie do Uli ukochanego? Niewątpliwie w towarzystwie Rafała będzie się doskonale bawić i zapomni o smutkach. Czy Rafał poczuje coś więcej do Soni, czy jednak będzie to przyjacielska przysługa w spisku? Przekonamy się w 1480 odcinku "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1480 - poniedziałek, 23.12.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1480 odcinku "M jak miłość" zobaczymy na własne oczy, jak Sonia... daje Jankowi kosza! Czy to kolejny sposób na uwiedzenie go, czy faktycznie ma już serdecznie dość ciągłych fochów ukochanego?

Zobacz koniecznie: M jak miłość, odcinek 1483: Kinga nie przyzna się Piotrkowi do zdrady! Pocałunek z Pawłem zniszczy ich rodzinę?

- Nadchodzi taki moment, kiedy moja bohaterka mówi dość, miarka się przebrała! - zdradza w "Kulisach M jak miłość" Barbara Wypych, czyli serialowa Sonia.

- Janek podejrzewa, że to zachowanie Soni może być pewną taktyką. Z drugiej strony, po tak długim okresie walki o Janka, może mieć tego wszystkiego serdecznie dosyć - mówi o motywacji Soni Tomas Kollarik, grający w "M jak miłość" Janka.

Sonia zacznie od tego, że 1480 odcinku "M jak miłość" będzie odrzucała wszystkie awanse Janka w obecności.... Rafała. To nie może spodobać się pierwszemu, za to będzie wyraźnym sygnałem dla drugiego z nich.

- Gdybyś potrzebowała pomocy przy myciu pleców to ja chętnie - powie Soni zalotnie na komendzie Janek.

- Obejdzie się - rzuci mu Sonia przy Rafale.

Sonia w 1480 odcinku "M jak miłość" okaże się niezwykle skuteczna, bo bardzo szybko dojdzie do jej randki z Rafałem. A na niej wino, tańce i... Niestety, musimy poczekać do 1480 odcinka "M jak miłość", aby przekonać się, czy Sonia z Rafałem pójdą na całość.

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1483: Skandal na ślubie Magdy i Andrzeja! Kamil porwie pannę młodą

- Kobiety lubią mieć poczucie wyjątkowości. Janek tego poczucia nie gwarantował, więc Sonia musi myśleć o sobie w tej sytuacji - tłumaczy swoją bohaterkę Wypych.

- Doskonale rozumiem Sonię - mówi Iga Kreft, grająca serialową rywalkę Soni, Ulę. - Myślę, że kobiety mają swój honor, jakąś dumę... Ale może Sonia robi to specjalnie. Na facetów działa, kiedy kobieta robi się niedostępną - dodaje.

- Nie lubimy jak kobiety o nas zabiegają, bo nie możemy się wykazać - mówi w "Kulisach M jak miłość" serialowy Rafał. - Janek zobaczył, że Sonia już sobie odpuściła, to musi teraz powalczyć o nią, postarać się - tłumaczy Kucner.

Wygląda na to, że w 1480 odcinku "M jak miłość" Sonia przyjmie najlepszą z możliwych taktyk kobiecych: inny facet! Spisek z mamą ostatecznie nie okazał się dobrym pomysłem, ale Rafał to może być strzał w dziesiątkę! Jak zareaguje na to wszystko Janek zobaczymy w 1480 odcinku "M jak miłość".