M jak miłość odcinek 1479 - opis, streszczenie: Iza dowiaduje się, że Olek zabił Artura

2019-12-10 22:24 oprac. Ag
M jak miłość, odc. 1479. Iza (Adriana Kalska)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odc. 1479. Iza (Adriana Kalska)

"M jak miłość" odcinek 1479 w TVP2 we wtorek, 17.12.2019 o godz. 20.55. "M jak miłość" odc. 1479 - streszczenie: Aneta niechcący mówi Izie, że Artur nie żyje. Zdradza też, że jej prześladowca zginął podczas szarpaniny z Olkiem. Tymczasem Kryńską niespodziewanie odwiedza Oskar, który niedawno się jej oświadczył. Ona jednak odtrąciła go i złamała mu serce.

Nina słabnie pod firmą Krajewskiego. Pomocy udziela jej Marcin, który zabiera ją do biura. Niebawem kobieta wdaje się w kolejną kłótnię z Leszkiem. Mężczyzna oznajmia, że nie będzie towarzyszył jej podczas porodu. Nina, choć źle się czuje, nadal śledzi ukochanego. W końcu trafia do szpitala. Lekarze decydują, że trzeba wywołać poród. Ku rozpaczy Niny dziecku nie udaje się przeżyć.

Leszek nie daje za wygraną i wciąż walczy o Asię. Prosi, by pomogła mu wybrać nowe mieszkanie, w którym chce urządzić także pokój dla dziecka. Dziewczyna nie chce się z nim spotykać. Wojtek opowiada o wszystkim Michałowi. Sąsiad postanawia sprawić, by Asia zapomniała o problemach. Zaprasza ją razem z synem na mecz. Ich rozmowę obserwuje zazdrosny Leszek.

Doktor Chodakowski operuje panią Elę.

Najnowsze