M jak miłość, odcinek 1479: Dramatyczny poród Niny. Leszek powie jej, że dziecko zmarło

2019-12-12 7:35 jkk
M jak miłość, odcinek 1479: Dramatyczny poród Niny. Leszek powie jej, że dziecko zmarło
Autor: TVP/VOD M jak miłość, odcinek 1479: Dramatyczny poród Niny. Leszek powie jej, że dziecko zmarło

W 1479 odcinku "M jak miłość" rozegra się wielki dramat! Poród Niny (Agnieszka Judycka) będzie pełen bólu, łez i strachu. Niestety, nic nie skończy się dobrze i Leszek (Sławek Uniatowski) będzie musiał powiedzieć Ninie, że ich dziecko nie żyje! Jak zareaguje matka, która dowie się, że jej córeczka zmarła po narodzinach? Leszek nie będzie miał łatwo, zostanie nawet wyrzucony z sali przez personel medyczny! Jak Nina i Leszek przeżyją wielką tragedię w 1479 odcinku "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1479 - wtorek, 17.12.2019, o godz. 20.55 w TVP2

Nina trafi do szpitala w 1479 odcinku "M jak miłość" z powodu mocnych bólów na ulicy. I choć do niedawna podejrzewaliśmy, że złe samopoczucie Niny i częste wizyty w szpitalu, to może być manipulacja, aby odzyskać Leszka (Sławek Uniatowski), to tym razem będzie zobaczymy smutna prawdę.

Czytaj również: M jak miłość, odcinek 1483: Chora Marta nie dożyje ślubu Magdy i Andrzeja? Zabraknie jej na ślubie byłego męża

W 1479 odcinku "M jak miłość" okaże się, że nie kłamała. Nina trafi do szpitala i straci dziecko zaraz po kłótni z Leszkiem! Krajewski na wieść o tym, że Ninę zabrało pogotowie popędzi na porodówkę, ale niestety nie zdąży...

- Panie doktorze, ja jestem ojcem dziecka Niny Malik - Leszek, po długim oczekiwaniu pod salą operacyjną,  złapie zmartwionego lekarza na korytarzu.

Zobacz koniecznie: M jak miłość, odcinek 1483: Paweł pocałuje Kingę! Piotrek nie dowie się o zdradzie żony

- Jest po zabiegu. Musieliśmy zrobić cesarskie cięcie, ponieważ nastąpiło odklejenie łożyska. Niestety jest to jedno z częstszych powikłań położniczych, zawsze niesie ryzyko dla matki i dziecka. Potrzebne było przetoczenie krwi, ale w tej chwili stan pana żony jest stabilny - wyjaśni mu lekarz.

- Ale co z dzieckiem? - zapyta zmartwiony Leszek.

- Przykro mi, robiliśmy wszystko, co w naszej mocy. Niestety, nie udało się. Bardzo mi przykro.

Załamany Leszek będzie musiał w 1479 odcinku "M jak miłość" podjąć jeszcze jedno wyzwanie. To właśnie on zaniesie tragiczne wieści matce zmarłego dziecka! Jak Nina zareaguje, kiedy dowie się, że jej dziecko zmarło?

Zobacz także; M jak miłość, odcinek 1477: Iza w ciąży? Andrzejek zauważy, że ukochana Marcina wygląda inaczej! - WIDEO

Załamany Leszek będzie musiał w 1479 odcinku "M jak miłość" podjąć jeszcze jedno wyzwanie. To właśnie on zaniesie tragiczne wieści matce zmarłego dziecka! Jak Nina zareaguje, kiedy dowie się, że jej dziecko zmarło?

Nina w 1479 odcinku "M jak miłość" będzie w ciężkim stanie po operacji. Kiedy Leszek wejdzie do jej sali, nie będzie zdawała sobie jeszcze sprawy, co się dzieje. - Co się dzieje, gdzie ja jestem? - zapyta półprzytomnym głosem. Kiedy Nina dowie się, że jest w szpitalu: zapyta Leszka: - Co tu robisz?

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1482: Joasia przerwie milczenie w sprawie ciąży! Ojciec Leszka dowie się prawdy o dziecku

I w tym momencie 1479 odcinka "M jak miłość" Nina zacznie sprawdzać swój brzuch pytając: - Dziecko?! Gdzie nasza córeczka?! Co z naszą córeczką?!

- Przykro mi - tylko tyle będzie umiał powiedzieć jej Leszek.

Nina w 1479 odcinku "M jak miłość" zaniesie się tak strasznym szlochem, że szpitalna aparatura zacznie wariować. Na pomoc przybiegną pielęgniarki, które wyrzuca Krajewskiego z sali! A on będzie mógł tylko bezradnie patrzeć zza szyby, jak bardzo cierpi matka jego nieżyjącego dziecka...

Po dawce silnych leków uspokajających Leszek jeszcze raz będzie mógł odwiedzić swoją dawną kochankę. I usłyszy: - Dlaczego mnie uratowali? Teraz już dla kogo żyć. -

Nie mów tak - odpowie jej tylko Krajewski. Ale czy wariujący nadal na punkcie Joasi Leszek nie będzie w 1479 odcinku "M jak miłość" zwyczajnie gołosłowny?


 


 

Najnowsze