M jak miłość, odcinek 1477: Olek przez Olewicza nie będzie już lekarzem! Nie wybaczy sobie, że zabił Artura

2019-12-10 20:53 jkk
M jak miłość, odc. 1477. Aneta (Ilona Janyst), Olek (Maurycy Popiel)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1477. Aneta (Ilona Janyst), Olek (Maurycy Popiel)

W 1477 odcinku "M jak miłość" Olek (Maurycy Popiel) będzie chciał rzucić to, w czym jest najlepszy - zawód lekarza! Czy to będzie ostateczny koniec Olka? Zakończenie wspaniałej kariery raczej wykluczy jego plany na życie... Czy znajdzie się osoba, która zdoła powstrzymać Olka przed realizacją rozpaczliwej decyzji? Gdyby nie szantażysta Olewicz (Tomasz Dedek) pewnie wszystko potoczyłoby się inaczej... Co się stanie z Olkiem zobacz w 1477 odcinku "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1477 - wtorek, 10.12.2019, o godz. 20.55 w TVP2

Po poważnych problemach i dyskusjach z Olewiczem oraz zmaganiu z chorobą jego żony, Olek wróci do domu w 1477 odcinku "M jak miłość" załamany. Tam czekać będzie na niego Aneta, która radośnie zaproponuje, aby coś zjedli. Jednak ten pomysł zupełnie Olka nie zainteresuje. 

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1477: Ostatnia wola Marty przed śmiercią. Marysia będzie wstrząśnięta jej prośbą

- Nie przejmuj się, wszystko będzie dobrze - powie Aneta widząc minę Chodakowskiego. 

- Nic już nie będzie dobrze - odpowie jej stanowczo Olek. 

- Ale Olewicz nic już przeciwko tobie nie zrobi - Aneta nadal będzie myślała, że to tylko awantury Olewicz sprawiają problem Olkowi. 

- Może i szkoda. Nie wiem czy nadal powinienem być lekarzem i czy w ogóle mam do tego prawo! - wyrzuci z siebie w 1477 odcinku "M jak miłość" Olek.  

Czy sprytna manipulantka Aneta poradzi sobie ze szczerym, głębokim wyznaniem doktora Chodakowskiego, na którego zagięła parol? Na pewno w 1477 odcinku "M jak miłość" będzie próbowała i łatwo nie odpuści!

- Ale co ty wygadujesz? Pomagasz ludziom, ratujesz ich zdrowie, życie. I wtedy też pomogłeś, uratowałeś Marcina, Izę, dzieci, całą rodzinę uratowałeś! - będzie go przekonywać Aneta. 

- No, kusząc wytłumaczenie... - skomentuje krótko Olek. 

Czy zatroskana tym razem Aneta zdoła wybić Olkowi z głowy pomysł rzucenia zawodu lekarza? A może jednak to on zadecyduje o swoim życiu samodzielnie i nękany wyrzutami sumienia zgłosi się na policję? Przekonamy się w finale 1477 odcinka "M jak miłość"! 

Zobacz koniecznie: M jak miłość, odcinek 1477: Magda w szpitalu u Marty pierwsza dowie się o śmierci, która przywoła bolesne wspomnienia

NIEZBĘDNIK: KIEDY WZYWAĆ POGOTOWIE! sprawdź>>>

Najnowsze