M jak miłość, odcinek 1474: Ula po odejściu Bartka będzie z Jankiem? Pożałuje, że nie zdradziła męża!

2019-11-20 15:53 Ag
M jak miłość, odcinek 1474: Ula po odejściu Bartka pożałuje, że przespała się z Jankiem
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1474: Ula po odejściu Bartka pożałuje, że przespała się z Jankiem

W 1474 odcinku "M jak miłość" Ula (Iga Krefft) i Bartek (Arkadiusz Smoleński) rozstaną się bezpowrotnie zaledwie trzy miesiące po ślubie! Na nic się zdadzą prośby Uli, by mąż wrócił do niej do siedliska i zapewnienia, że kocha tylko jego. Wyprowadzka Bartka wywoła lawinę plotek w Grabinie. Rodzina i mieszkańcy wsi w 1474 odcinku "M jak miłość" zaczną podejrzewać Ulę o romans z Jankiem (Tomas Kollarik). Oskarżona o zdradę Ula pożałuje, że nie spała ze swoim byłym.

"M jak miłość" odcinek 1474 - poniedziałek, 2.12.2019, o godz. 20.55 w TVP2

Ula i Bartek z "M jak miłość" nie będą już razem! Po tym jak Lisiecki zażąda od żony rozwodu już nie wróci do siedliska w Grabinie. W 1474 odcinku "M jak miłość" Bartek rozpocznie nowe życie - otworzy warsztat w Jonkowie, zamieszka na zapleczu starej rudery z dala od Uli. A wszystko po to, by nie narażać ukochanej na kolejne niebezpieczeństwa i dać jej czas na podjęcie decyzji kogo kocha naprawdę - jego czy Janka.

Tymczasem w 1474 odcinku "M jak miłość" całą Grabinie obiegnie plotka, że Ula zdradziła Bartka z Jankiem, że jej romans przyczynił się do rozpadu małżeństwa Lisieckich. Nawet Marzenka (Olga Szomańska) w to uwierzy i zacznie wypytywać szwagierkę o co poszło jej z mężem.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1474: Janek po chamsku zrani Sonię! Nigdy jej nie pokocha tak jak Ulę

Przyparta do muru Ula w 1474 odcinku "M jak miłość" wyzna całą prawdę. - Do twojej wiadomości: nie przespałam się z Jankiem! I zaczynam tego żałować! Przynajmniej wiedziałabym, o co ta cała afera i za co tak obrywam! - rzuci wściekle do Marzenki.

Doda też, że ma dosyć braku zaufania Bartka, ciągłych podejrzeń, że coś ją łączy z Jankiem. - Kocham go, ale powiedz mi ile można za kimś biegać, prosić, błagać, żeby wrócił do domu? - oburzy się Ula w 1474 odcinku "M jak miłość".

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1477: Choroba Izy oddali ją od Marcina! Ich seks to będzie porażka

Co będzie dalej z Ulą i Bartkiem? W sprawy małżonków wmiesza się Barbara (Teresa Lipowska), która w 1474 odcinku "M jak miłość" poradzi wnuczce, by schowała dumę do kieszeni i walczyła o swoje małżeństwo.

Idąc za jej radem Ula odwiedzi Bartka w jego warsztacie. I w 1474 odcinku "M jak miłość" złoży mu zaskakującą propozycję - poprosi, żeby wyjechał razem z nią do Australii do Marka (Kacper Kuszewski) i Ewy (Dominika Kluźniak). Jednak mąż Uli się nie zgodzi się przyjąć tej oferty.

- Za bardzo cię kocham Ula. Dlatego to jedyne wyjście. Musimy się rozstać, byś się przekonała, co naprawdę i do kogo czujesz. To dla nas szansa, żebyśmy znowu kiedyś mogli być razem. Chcę wierzyć, że kiedyś do mnie wrócisz. I nie będę się musiał tobą z nikim dzielić - wyjaśni Bartek. W odpowiedzi Ula zaleje się łzami.

Najnowsze