M jak miłość, odcinek 1472: Marcin dowie się o krwawej zbrodni! Znajdą ciało zamordowanej kochanki Artura

2019-11-20 10:52 jkk
M jak miłość, odcinek 1472: Marcin przeżyje wstrząs! Znajdą ciało zamordowanej kochanki Artura
Autor: TVP/VOD

W 1472 odcinku "M jak miłość" znalezione zostanie ciało zamordowanej przez Artura (Tomasz Ciachorowski) Darii (Ewelina Gnysińska)! Marcin (Mikołaj Roznerski) będzie w szoku, że psychopata był zdolny do zamordowania swojej lekarki! Czy ta przerażająca wiadomość może zmienić losy rodziny Chodakowskich? Być może przynajmniej Olek (Maurycy Popiel) znajdzie sposób, aby oczyścić się psychicznie z poczucia winy, które go gnębi od dnia morderstwa... Co w 1472 odcinku "M jak miłość" zdecydują bracia?

"M jak miłość" odcinek 1472 - poniedziałek., 25.11.2019, o godz. 20.55 w TVP2

W 1472 odcinku "M jak miłość" Marcin wyzna Olkowi, że właśnie dowiedział się o znalezieniu ciało psychiatry, która leczyła Artura. Wiadomość doprowadzi Marcina prawie do załamania nerwowego!

Czytaj też, M jak miłość, odcinek 1474 - Bartek przyzna się Jankowi do zbrodni!

I choć bracia od lat zdają sobie sprawę, że Skalski to był groźny psychopata, zdolny do najgorszego, to jednak informacja w 1472 odcinku "M jak miłość" będzie dla nich szokiem. Bo co innego wiedzieć, a co innego mieć twarde dowody...

- Znaleziono ciało tej lekarki Artura. Skurwiel ją zabił - usłyszy Olek od Marcina w 1472 odcinku "M jak miłość". Czy ta wiadomość, choć będzie szokiem dla Marcina, pomoże w funkcjonowaniu młodszemu bratu?

Zobacz również: M jak miłość, odcinek 1472 - Julka zada Pawłowi straszny cios!

W końcu Olek powinien w 1472 odcinku "M jak miłość" jeszcze lepiej zrozumieć, że pogróżki Artura, które doprowadziły do jego zamordowania, miały mocne podstawy. Gdyby nie on, psychopata naprawdę zabiłby Izę, Marcina i dzieci!

Jak będą funkcjonować bracia Chodakowscy po dokonaniu makabrycznego odkrycia przekonamy się od 1472 odcinka "M jak miłość". Czy zdecydują się kiedykolwiek wyznać całą prawdę o nocnych zdarzeniach nad jeziorem, Izie?