M jak miłość, odcinek 1472: Paweł zobaczy jak Julka podrywa Wernera. Była dziewczyna zada mu bolesny cios!

2019-11-19 12:26 Ag
 M jak miłość, odcinek 1472: Paweł zobaczy jak Julka podrywa Wernera. Była dziewczyna zada mu bolesny cios!
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1472: Paweł zobaczy jak Julka podrywa Wernera. Była dziewczyna zada mu bolesny cios!

W 1472 odcinku "M jak miłość" Paweł (Rafał Mroczek) przekona się boleśnie jak wiele stracił po tym jak Julka (Joanna Kuberska) go zostawiła. Wciąż kocha swoją byłą, ale nie ma dla nich już żadnej przyszłości. Zobaczy to w momencie kiedy w 1472 odcinku "M jak miłość" u boku Julki pojawi się Adam Werner (Jacek Kopczyński). Prawnik i była Pawła zaczną flitować na jego oczach. Zduński aż zblednie widząc Julkę z innym!

"M jak miłość" odcinek 1472 - poniedziałek, 25.11.2019, o godz. 20.55 w TVP2

W 1472 odcinku "M jak miłość" atmosfera między Julką a Pawłem wciąż będzie bardzo napięta. W ich przypadku nie ma mowy o przyjacielskich relacjach - wciąż za bardzo się kochają. Zduński jednak nie chce i nie potrafi stworzyć z Julką prawdziwego związku, spełnić jej marzenia o ślubie i dziecku. A ona nie chce dłużej być z kimś, z kim nigdy nie założy rodziny.

Jedynym rozwiązaniem tej sytuacji byłoby całkowicie zerwanie wszelkich kontaktów. Ale Julka pracuje przecież jako menadżerka w "Bistro za rogiem", a jej były otworzył obok sklep z rowerami. Przez to nie unikną częstych spotkań.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1474: Ula po odejściu Bartka pożałuje, że przespała się z Jankiem

Już w 1472 odcinku "M jak miłość" Zduński wpadnie do bistro na kawę i przy okazji zaprosi Julkę z Agą (Ina Sobala) do swojego sklepu. - Kiedy do mnie wpadniecie, do mojej "Rowerowni"?
Julka przemilczy to zaproszenie, a Julka zażartuje z Pawła. - A co? Chcesz nam pokazać swoje nowe zębatki?
- I łańcuchy i korby i pedały!
- Nie, rowery to totalna nuda!
- Za to będziecie u mnie miały dożywotnią zniżkę! - zapewni Paweł.

Przyjacielską pogawędkę w 1472 odcinku "M jak miłość" popsuje Werner, który zjawi się w bistro specjalnie dla Julki. - Ja też się załapie?
- Nie, no panie mecenasie, pana zniżką nie będę obrażał. Panu zaproponuję najlepszy, najdroższy rower dla zawodowców!

Adam, nie odrywając wzroku od ślicznej byłej dziewczyny Pawła, zacznie z nią niewinnie flirtować. - Wchodzę w to! Niektórzy myślą, że facet w moim wieku ma już wszystko za sobą... seks, sport...Ale w moim wypadku...
- Jest zupełnie inaczej... I to widać na pierwszy rzut oka! To co? Podwójne espresso macchiato?
- Pamiętała pani... Tylko odrobinę więcej pianki poproszę...
- Oczywiście - doda z uśmiechem Julka.

A Zduński w 1472 odcinku "M jak miłość" poczuje jakby Julka wbiła mu nóż prosto w serce. Poblednie, z trudem przełknie kolejnego łyka kawy i spuści wzrok, żeby jego była nie widziała w jego oczach zazdrości.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1472: Marcin będzie patrzył na cierpienie Izy. Powie jej prawdę o Arturze?

Najnowsze