M jak miłość, odcinek 1471: Ula będzie patrzyła jak Janek umiera! Na jej oczach Grzelak strzeli do Janka

2019-11-08 14:21 Ag
M jak miłość odc. 1471. Ula (Iga Krefft), Janek (Tomas Kollarik)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1471. Ula (Iga Krefft), Janek (Tomas Kollarik)

Janek (Tomas Kollarik) z "M jak miłość" umrze? Śmierć spojrzy policjantowi w oczy w 1471 odcinku "M jak miłość"! Morawski bohatersko ruszy na pomoc Uli (Iga Krefft), która będzie walczyła z bandytą Grzelakiem (Jakub Kornacki). Brutalnie pobita Ula nie zdoła się bowiem dłużej bronić. I nagle w 1471 odcinku "M jak miłość" Grzelak strzeli do Janka. Trafi Janka w okolice serca. Ula wpadnie w szał. Na własne oczy będzie wiedziała jak Janek powoli umiera!

"M jak miłość" odcinek 1471 - wtorek, 19.11.2019, o godz. 20.55 w TVP2

Strzelanina w 1471 odcinku "M jak miłość" skończy się śmiercią Janka? Napadnięta przez Grzelaka w lesie Ula będzie desperacko się bronić, ale uzbrojony bandzior okaże się silniejszy. Mimo to dziewczyna stoczy desperacką walkę o życie. Kolejne ciosy Grzelaka sprawią jej jednak potworny ból. Ula zaleje się krwią, ale jeszcze zdoła wezwać pomoc.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1471: Bartek zażąda od Uli rozwodu przy łożu śmierci Janka

I wtedy w 1471 odcinku "M jak miłość" w lesie zjawia się Janek z Rafałem (Jakub Kucner). Policjanci z Lipnicy będą próbowali dopaść Grzelaka, lecz gangster ich uprzedzi. Z pistoletem w dłoniach, trzymając Ulę w pułapce, to on będzie dyktował warunki. Grzelak wykorzysta dogodny moment, że Ula upadnie po jego kolejnym uderzeniu, wyceluje do Janka i strzeli.

Ranny Janek chwyci się za serce. Nie zdoła dłużej utrzymać się na nogach. W 1471 odcinku "M jak miłość" straci przytomność na oczach Uli, która wpadnie w histerię i zacznie błagać byłego narzeczonego, by nie umierał. W tym czasie Grzelak zdoła uciec. Rafał ruszy za bandytą, ale nie będzie w stanie go dogonić.

Bartek, na wieść o tym, że Ula została napadnięta, a Janek może umrzeć, wróci do Grabiny. Zastanie żonę czuwającą przy łóżku ciężko rannego Janka w szpitalu. W 1471 odcinku "M jak miłość" poruszony tym, co się stało i ryzykiem jakie podjął Janek, żeby ją ratować, Lisiecki oznajmi, że nie może jej więcej narażać. Zażąda od Uli rozwodu...

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1471: Janek umrze przez Ulę? Tylko Sonia może go uratować

Wyświetl ten post na Instagramie.
MJM krew #i łzy Post udostępniony przez Ewa Kasprzyk (@ewa.kasprzyk)
Najnowsze