M jak miłość, odcinek 1470: Napad na Ulę! Stoczy walkę z Grzalakiem, ale padnie strzał - WIDEO

2019-11-07 7:43 jkk
M jak miłość, odc. 1470: Ula (Iga Krefft), Piotr Grzelak (Jakub Kornacki)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1470: Ula (Iga Krefft), Piotr Grzelak (Jakub Kornacki)

Czy Ula (Iga Krefft) z "M jak miłość" zginie? W 1470 odcinku "M jak miłość" Ula stoczy walkę na śmierć i życie z groźnym bandytą! Grzelak (Jakub Kornacki), szef Bartka (Arkadiusz Smoleński) z jego ciemnej przeszłości, zaatakuje zupełnie bezbronną Lisiecką, a ona zamiast uciekać zacznie walczyć! Czy w 1470 odcinku "M jak miłość" Ula zdoła się obronić przed bandziorem operującym sprawnie z nożem i pistoletem? Grzelak pragnie zemsty na Bartku, więc szanse Uli będą minimalne.

"M jak miłość" odcinek 1470 - poniedziałek, 18.11.2019, o godz. 20.55 w TVP2

W 1470 odcinku "M jak miłość" Ula zostanie napadnięta przez groźnego bandytę, który ściga jej męża. To właśnie przed nim Bartek musiał uciekać z Grabiny. Grzelak w zamian postanowi "zadowolić się" śmiercią jego żony!

Grzelak 1470 odcinku "M jak miłość" , bezwzględny bandyta, który wyszedł z więzienia na warunkowe zwolnienie nie spocznie, dopóki nie wykończy Lisieckiego.

Jak pamiętamy, zanim dojdzie do ostatecznego starcia w 1470 odcinku "M jak miłość", Grzelak najpierw zadomowił się w siedlisku jako turysta. Tu po jakimś czasie zacznie straszyć Marzenkę i Ulę, a jak Bartek zdoła na czas umknąć z siedliska, bandyta zaatakuje w lesie jego żonę!

Jednak Lisiecka nie podda się bez walki i zamiast uciekać wda się w ostrą potyczkę z napastnikiem. Dramatyczne sceny walki Uli z Grzelakiem zobaczymy w 1470 odcinku "M jak miłość"

Grzelak będzie w 1470 odcinku "M jak miłość" Ule dusił, przykładał jej nóż i groził bronią. Ona jednak będzie się z całej siły bronić! Czy bezbronna kobieta jest w stanie wygrać walkę z uzbrojonym bandytą?

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1470 - Ula powie całą prawdę o Bartku!

W ostatniej chwili przybędzie jej na ratunek policjant - Janek (Tomas Kollarik) osłoni ukochaną własną piersią! Bandyta uciekając odda strzał w jego kierunku i śmiertelnie go rani! Czy Ula i Janek wyjdą cało z dramatycznej potyczki w lesie? Przekonamy się w 1470 odcinku "M jak miłość".