M jak miłość, odcinek 1469: Agnieszka zobaczy jak Olek zażywa leki! Zostawi go bez pomocy

2019-11-07 13:07 jkk
M jak miłość, odc. 1469: Agnieszka (Magdalena Walach), Olek (Maurycy Popiel)
Autor: TVP/VOD

W 1469 odcinku "M jak miłość" Agnieszka (Magdalena Walach) zostawi Olka (Maurycy Popiel) w prawdziwym niebezpieczeństwie! Znajdzie jego fiolkę z silnie uzależniającymi psychotropami, ale poza chwilą zdawkowej rozmowy, nie zrobi nic, aby mu pomóc! Co więcej, Agnieszka wpadnie na "genialny" pomysł, aby wszystko Olkowi oddać! Czy zostawiony sam sobie z fiolką psychotropów i odrzucony przez zimną kochankę Chodakowski nie zrobi czegoś głupiego? Przekonamy się w 1469 odcinku "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1469 - wtorek, 12.11.2019, o godz. 20.55 w TVP2

W 1469 odcinku "M jak miłość" Agnieszka zobaczy na własne oczy, jak Olek nadużywa leków! Ale chłodna pani prokurator nie tylko go nie powstrzyma, ale zostawi go z problemem samego!

Po upojnej nocy Olek zapyta Agnieszkę, czy zechce z nim wyjechać. Zacznie też snuć plany założenia rodziny, ale niestety kochanka wyśmieje go! Odrzucony wyjdzie na chwilę napić sie wody, ale w łazience zostawi ślad tego, po co wyszedł naprawdę...

Kiedy Agnieszka uda się jego śladem trafi na fiolkę pełną leków. Pani prokurator od razu będzie wiedziała, z czym ma do czynienia... Ale zabierze leki ze sobą i... postawi je na stole przed Olkiem!

Zobacz też: M jak miłość - Bartek napadnie na kolegę z więzienia!

- Zostawiłeś je w łazience. Silnie uspokajają ale uzależniają - powie mu, że wie co znalazła. - Masz problemy? - zapyta z pewna dozą troski.

- Tak - potwierdzi Olek. Ale po chwili ciszy skłamie: - W pracy.

- Ale co się dzieje? - Agnieszka jeszcze będzie ciekawa. Niestety, znieczulony lekami Olek zatnie się w sobie i nie powie już ani słowa! Agnieszka z tego powodu zrobi się zła i zacznie mu wyrzucać: - Ok. ale nie rozumiem co się dzieje! Bo snujesz plany na przyszłość, a potem nie chcesz rozmawiać. Nie wiem, to chyba nie ma sensu... - czy pani prokurator naprawdę nie zechce poznać prawdy?

- Tak, masz rację, to chyba rzeczywiście bez sensu. Pójdę już - Olek poczuje się ponownie odrzucony!

Czy Olszewska powinna zostawić wyraźnie zmartwionego kochanka z silnymi psychotropami samego? Naszym zdaniem to nie najlepiej o niej świadczy, ale Olek na szczęście znajdzie inną pomoc... Czy jednak Chodakowski nie pogrąży się w uzależnieniu od silnych leków uspokajających? Przekonamy się od 1469 odcinka "M jak miłość".

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1469 - W mieszkaniu Izy i Marcina poleje się krew!

Najnowsze