M jak miłość, odcinek 1465: Ula zginie? Bartek namierzony przez gangstera Grzelaka! - WIDEO

2019-10-28 7:30 Ag
M jak miłość, odcinek 1465. Bartek (Arkadiusz Smoleński), Ula (Iga Krefft)
Autor: MTL Maxfilm/ vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1465. Bartek (Arkadiusz Smoleński), Ula (Iga Krefft)

Śmierć w "M jak miłość" spojrzy w oczy Bartkowi (Arkadiusz Smoleński) i Uli (Iga Krefft). Młodzi małżonkowie w 1465 odcinku "M jak miłość" będą drżeli o swoje życie. Dlaczego? Bo na wolność wyjdzie Grzelak (Jakub Kornacki), były szef Bartka, groźny bandyty, który będzie chciał się zemścić za zdradę Lisieckiego. Jeden telefon z pogróżkami do Bartka w 1465 odcinku "M jak miłość" wystarczy, by mąż Uli zaczął naprawdę się bać. Czy Ula zginie w "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1465 - poniedziałek, 28.10.2019, o godz. 20.55 w TVP2

Ula i Bartek w "M jak miłość" celem niebezpiecznego przestępcy. W 1465 odcinku "M jak miłość" Janek (Tomas Kollarik) wyciągnie Ulę z małżeńskiego łóżka, by umówić się na tajną schadzkę w brzozowym zagajniku. O poranku dziewczyna pobiegnie na spotkanie ze swoim byłym, który będzie miał jej do przekazania wstrząsające wieści.

Z więzienia wyjdzie Grzelak, dawny szef Bartka, z którym mąż Uli kradł, rabował, napadał na bezbronnych ludzi. Bandzior na wolności będzie chciał wyrównać dawne rachunki z młodym Lisieckim. Sparaliżowana strachem Ula ustali z Jankiem, że nie powie o tym mężowi, żeby ukochany w spokoju zdał maturę.

Nie przegap: M jak miłość. Śmierć Uli? Były wspólnik Bartka brutalnie pobije ją w lesie - WIDEO

Jednak w 1465 odcinku "M jak miłość" Bartek i tak się o wszystkim dowie. Bynajmniej nie od Janka! W chwili gdy nie będzie się tego spodziewał spadnie na niego prawdziwy cios. Odbierze telefon i w słuchawce usłyszy głos Grzelaka.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1465: Marzenka straci dziecko przez Andrzejka? Poważne ostrzeżenie lekarza

Zblednie i zaniemówi kiedy w 1465 odcinku "M jak miłość" bandyta zapowie swój przyjazd do Grabiny.
- No cześć, kopę lat... Co tam u ciebie? Słyszałem, że się ożeniłeś...Gratulacje! Ale swojego starego szefa na ślub nie zaprosiłeś, nieładnie... Nic straconego, nadrobimy. Wpadnę, odwiedzę was, poznam twoją żonę. Adres znam! To cześć...

Dla Bartka stanie się jasne, że przez niego Ula może zginąć, że zostając przy niej sprowadza śmierć. W 1465 odcinku "M jak miłość" nie zdoła nic odpowiedzieć Grzelakowi, bo ten od razu się rozłączy. Mąż Uli nie powie jej też o pogróżkach.

Przeczytaj też: M jak miłość, odcinek 1466: Bolesne rozstanie Uli i Bartka. Ich małżeństwo nie przetrwa - WIDEO

Co będzie dalej w "M jak miłość"? W kolejnych odcinkach widzowie zobaczą pożegnanie Uli z Bartkiem, ucieczkę Lisieckiego z Grabiny, a także Grzelaka, który zjawi się w siedlisku, by wyrównać rachunki. Ula znajdzie się w śmiertelnym niebezpieczeństwie.

Najnowsze