M jak miłość, odcinek 1465: Ula ukryje przed Bartkiem straszną tajemnicę! Janek jej pomoże - WIDEO

2019-10-22 21:38 jkk
M jak miłość, odcinek 1465. Ula (Iga Krefft), Janek (Tomas Kollarik)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1465. Ula (Iga Krefft), Janek (Tomas Kollarik)

W 1465 odcinku "M jak miłość" Ula (Iga Krefft) znów zwróci się w stronę Janka (Tomas Kollarik)... A wszystko za sprawą strasznej tajemnicy, którą będzie ukrywała przed Bartkiem (Arkadiusz Smoleński)! Czy szukając ratunku Ula zniszczy swoje małżeństwo? Niewątpliwie, kiedy w 1465 odcinku "M jak miłość" przeszłość znów dopadnie Lisieckich, Bartek będzie musiał uciekać z Grabiny. Czy Ula zostanie z Jankiem?

"M jak miłość" odcinek 1465 - poniedziałek, 28.10.2019, o godz. 20.55 w TVP2

Pierwsza w 1465 odcinku "M jak miłość" tajemnicze spotkanie Uli z Jankiem zobaczy Barbara (Teresa Lipowska), która zacznie podejrzewać wnuczkę o romans... Czy nestorka rodu Mostowiaków będzie miała rację, czy Morawski będzie po prostu próbował pomóc Uli w kłopotach?

Zacznie się od tego, że w 1465 odcinku "M jak miłość" Janek uprzedzi Ulę, że na wolność wyszedł wyjątkowo groźny bandyta, Grzelak, dla którego kiedyś pracował Bartek. Ula zda sobie sprawę, że kryminalna przeszłość męża znów ją dopada.

Niewątpliwie będzie chciała, żeby policjant jej pomógł w tarapatach, w które może wpaść razem z mężem. Ale w 1465 odcinku "M jak miłość" poprosi Janka, żeby na razie nic nie mówił Bartkowi o Grzelaku. Sama też zachowa to w tajemnicy, bo akurat tego dnia Lisiecki będzie podchodził do ostatniego egzaminu maturalnego. Wobec realnego zagrożenia ze strony bandziora z dawnych lat mógłby nie wytrzymać napięcia i po prostu uciec.

- Te demony z przeszłości ciągle wracają. Czy to tak, że to Janek co chwile wyciąga te demony z przeszłości Bartka, żeby ich rozdzielić, albo żeby móc samemu zaimponować Uli... - powie o swojej bohaterce w "Kulisach M jak miłość" Iga Kreft. Co zdradzi Jankowi w tajemnicy Ula w odcinku 1465 "M jak miłość"? A może to Janek będzie próbował ją ostrzec przed niebezpieczeństwem?

Czytaj też: "M jak miłość" - odcinek 1465 - Bartka dobije Andrzejek!

Jak zdradził w "Kulisach M jak miłość" Kollarik, grający Janka: - Janek decyduje się na pomoc Uli. Jednak nie mogę wykluczyć, że pojawienie się Grzelaka może być dla Janka szansą na zbliżenie się ponowne do Uli.

W 1465 odcinku "M jak miłość", Ula poczuje się tak bardzo bezpiecznie w rozmowie z Jankiem, że spróbuje go nawet pocałować... Czy Janek wykorzysta szansę i nieobecność Bartka? Przekonamy się już niebawem!

Czytaj także: "M jak miłość", odcinek 1469: Marcin zdany na łaskę Krajewskiego!